BELEDİYE'DEN ENERJİ TASARRUFU

Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik talimat verdi, elektrik hatları ve panolar yenilendi. Belediye yaptığı çalışma ile aylık 30 Bin TL civarında gelen elektrik faturalarından yüzde 50 tasarruf sağlayarak fatura bedelini 15 Bin TL'ye kadar düşürmeyi planlıyor.

30 TEMMUZ 2019 SALI 12:56
0
899
0
AA aa
BELEDİYE`DEN ENERJİ TASARRUFU

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı olumlu işlerle takdir toplayan Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, son olarak Belediyeye yüksek gelen elektrik fatularına dur demek için bir dizi çalışma başlattı. Yenişehir Mahallesi Ohal Konutları yanında bulunan kesim kuyuda ki içme suyu hattında ki elektrik hatlarını ve panoları yenileyen belediye ekipleri, sürekli arıza veren ve yıllardır yüksek fatura gelmesine neden olan pompaları değiştirerek enerji tasarrufuna gitti. 

"HALKIMIZA DAHA İYİ HİZMETLER SUNACAĞIZ"

Genç Belediyesinin yıllardır elektrik faturalarına yüksek miktarlar ödediğini ve buna dur demek için enerji tasarrufuna gittiklerini belirten Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, "İlçemizin içme suyu kullanımı için ohal konutları bölgesinde bulunan kesim kuyuda ,sürekli arıza veren ve yıllardır yüksek fatura gelmesine sebep olan pompaları, beslenmesindeki elektrik hatlarını ve panoları yenileri ile değiştirdik. Ayrıca yüksek fatura ile beraber tehlike saçan havai hatları da yeraltına aldık. Her iki kuyu içinde kompanzasyon panoları daha uzun ömürlü olacak şekilde bağlattık. Yaptığımız bu değişiklikler ile beraber her ay elektrik faturasında yaklaşık olarak 15 Bin TL civarında bir tasarruf ederek halkımıza daha iyi hizmet edeceğiz" ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın