BOZUK YOLLAR ONARILIYOR

Genç ilçesinde bozulan yollarda onarım çalışmaları başladı. Genç Belediyesinin girişimleriyle bozulan yollar asfalt dökülerek onarılmaya başlandı.

04 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA 11:51
0
207
0
AA aa
BOZUK YOLLAR ONARILIYOR

Genç ilçesinin girişinde bulunan Jandarma kontrol noktası ve Küçük Sanayi sitesi yolu Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'in girişimiyle onarıldı.  İl Özel İdaresi ve Karayollarının desteğiyle başlayan asfalt yapım çalışmaları, ihtiyaç duyulan çeşitli noktalarda da sürdürülüyor.

Bozuk yolların onarım işine başladıklarını belirten Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, "İlçenin girişinde bulunan Jandarma kontrol noktası ve küçük sanayi sitesi yolu  fazlasıyla hırpalanmıştı. Bizde  İl Özel İdaresi ve Karayolları ile iletişime geçerek desteklerini istedik ve en kısa zamanda da işe koyularak yama çalışması başlattık. İlçenin değişik noktalarında zarar gören yolların onarımı içinde ekiplerimiz çalışıyor. Bozulan yolların yapımını en kısa zamanda tamamlamaya gayret göstereceğiz" dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
14.09.2019
13:43
TERÖRE ÜÇ DİLDE LANET
TERÖRE ÜÇ DİLDE LANET
Bingöl'de binlerce vatandaş, Diyarbakır'da meydana gelen patlamayı protesto etmek ve HDP binası önünde eylem yapan annelere destek olmak için terörü Türkçe, Zazaca ve Kürtçe sloganlar atarak lanetlediler.
09.09.2019
11:07
İLK DERS ZİLİ ÇALDI
İLK DERS ZİLİ ÇALDI
Genç ilçesinde 2019-2020 eğitim ve öğretim sezonunun ilk ders zili çaldı. İlçe merkezi ve köy okullarıyla birlikte 40 eğitim kurumunda 6 Bin 545 öğrenci ders başı yaptı.
04.09.2019
12:24
OKUL HAZIRLIĞI CEP YAKIYOR!
OKUL HAZIRLIĞI CEP YAKIYOR!
Genç ilçesinde 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının açılmasına sayılı günler kala ailelerde alışveriş telaşı başladı. Çarşı pazarda büyük bir hareketlilik yaşanırken, bir öğrencinin kıyafet ve kırtasiye masrafı ise ortalama 600 lira tutuyor.
04.09.2019
12:17
KANGRENLEŞEN SORUN ÇÖZÜLDÜ!
KANGRENLEŞEN SORUN ÇÖZÜLDÜ!
Ortasından geçen dereden dolayı yıllarca ulaşım sorunu yaşayan ve adına şiirlerin dahi yazıldığı Çaybaşı Köyü'nün ulaşım sorununu giderecek olan destansı köprü sonunda ihale edildi ve yapımına başlandı.
04.09.2019
12:13
BAŞKAN`DAN DUYARLILIK ÇAĞRISI
BAŞKAN'DAN DUYARLILIK ÇAĞRISI
Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, ilçenin en önemli sorunlarından biri olan çöp konusunda vatandaşa duyarlılık çağrısında bulunarak, çöplerin pervasızca sokaklara atılmamasını istedi.
04.09.2019
12:08
SÜRÜCÜLERİN KASİS TEPKİSİ!
SÜRÜCÜLERİN KASİS TEPKİSİ!
Genç'te şehir içi trafikte hızlı araç kullanımını engelleyerek, güvenli trafik seyrini amaçlayan kasisler sürücüleri kabusu oldu.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın