BOZUK YOLLAR ONARILIYOR

Genç ilçesinde bozulan yollarda onarım çalışmaları başladı. Genç Belediyesinin girişimleriyle bozulan yollar asfalt dökülerek onarılmaya başlandı.

04 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA 11:51
0
1361
0
AA aa
BOZUK YOLLAR ONARILIYOR

Genç ilçesinin girişinde bulunan Jandarma kontrol noktası ve Küçük Sanayi sitesi yolu Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'in girişimiyle onarıldı.  İl Özel İdaresi ve Karayollarının desteğiyle başlayan asfalt yapım çalışmaları, ihtiyaç duyulan çeşitli noktalarda da sürdürülüyor.

Bozuk yolların onarım işine başladıklarını belirten Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, "İlçenin girişinde bulunan Jandarma kontrol noktası ve küçük sanayi sitesi yolu  fazlasıyla hırpalanmıştı. Bizde  İl Özel İdaresi ve Karayolları ile iletişime geçerek desteklerini istedik ve en kısa zamanda da işe koyularak yama çalışması başlattık. İlçenin değişik noktalarında zarar gören yolların onarımı içinde ekiplerimiz çalışıyor. Bozulan yolların yapımını en kısa zamanda tamamlamaya gayret göstereceğiz" dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın