CAMİLER ARASI TURNUVA

Genç İlçe Müftülüğü tarafından 'Kur'an ile huzur, spor ile sıhhat bul' etkinliği kapsamında camiler arası futbol turnuvası başlatıldı.

30 TEMMUZ 2019 SALI 12:33
0
535
0
AA aa
CAMİLER ARASI TURNUVA

Genç İlçe Müftülüğü tarafından yaz kurslarında okuyan öğrencilere yönelik tertiplenen 'Kur'an ile huzur, spor ile sıhhat bul' kampanyası büyük ilgi gördü. Mevlana Ortaokulu halısahasında düzenlenen ve 2 grupta mücadele eden takımlardaki genç yetenekler bütün hünerlerini ortaya koyuyor. Toplamda 18 Kur'an kursu öğrencilerinden oluşan futbol turnuvasında çocuklar, doyasıya futbol oynamanın tadını çıkarıyor.

TAKIMLARA KUR'AN-I KERİM HEDİYESİ

Birbirinden çekişmeli maçlara sahne olan turnuvada kardeşlik rüzgarları eserken, 18 takımın mücadele ettiği turnuva sonunda birinci takıma kupa, ikinci ve üçünc takımlara ise madalya takdim edilecek. Turnuva sonunda ise bütün öğrencilere Kur'an-ı Kerim hediye edilecek.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın