DUALARLA AÇILDI

Genç ilçesi Cumhuriyet Mahallesi mevkiinde açılan ve vatandaşların her türlü sebze ve meyve ihtiyacını giderebileceği Akdeniz Manav &Şarküteri AVM, kalabalık bir davetli katılımı eşliğinde dualarla açıldı.

30 TEMMUZ 2019 SALI 12:16
0
670
0
AA aa
DUALARLA AÇILDI

Genç'te manav ve şarküteri sektörüne yeni bir soluk getirecek olan Akdeniz Manav & Şarküteri AVM, dualarla açıldı. İşletmeciliğini Genç Komisyon evi ve Akmar AVM sahibi Veysel Aktay'ın yaptığı Akdeniz Manav ve Şarküteri, Cumhuriyet Mahallesi Sait Göker Caddesinde açıldı. Sektörün öncüsü olması düşünülen Akdeniz Manav &Şarküteri AVM müşteri odaklı hizmetle, her bütçeye uygun kaliteli ürünleri müşterilere sunuyor.

Kaymakam Hasan Hüseyin Vural, Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, Bingöl Belediye Başkan Yardımcısı Sait Kolak, AK Parti İlçe Başkanı Bilal Sağlar, BİNTSO Başkanı Mahmut Ayas, İşadamı Şevket Övün, İşadamı Fikri Tan ve diğer davetlilerin katılımı ile açılışı yapılan yeni işyerinde dualar edildi, kurdele kesildi.

Açılış, davetlilere yapılan ikramın ardından sona erdi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
28.01.2020
13:08
HAYIRDA YARIŞIN ÇAĞRISI
HAYIRDA YARIŞIN ÇAĞRISI
Genç İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Gönülden Gönüle, Elden Ele şiarıyla hayata geçirilen ücretsiz marketten 1 haftada 120 ihtiyaç sahibi aile faydalanırken, daha fazla ailenin faydalanması için vatandaşlara yardım edin çağrısı yapıldı.
28.01.2020
13:05
MUHTAR`DAN ÖRNEK ÇALIŞMA
MUHTAR'DAN ÖRNEK ÇALIŞMA
Meşedalı Köyü Muhtarı Burhan Aran, kendi imkanlarıyla köy yolunun yan kısmına yolcu bekleme durağı yaptırarak köy halkının takdirini topladı.
28.01.2020
13:04
ÖĞRENCİLERİN KİRALIK EV ÇİLESİ
ÖĞRENCİLERİN KİRALIK EV ÇİLESİ
Genç Meslek Yüksekokulunda okuyan öğrenciler, ilçede Kredi Yurtlar Kurumunun olmayışından dolayı büyük zorluklar yaşıyor. Öğrenci oldukları için ev kiralarının da yüksek fiyattan verildiğini belirten öğrenciler, mağduriyetlerinin giderilmesini istiyor.
28.01.2020
13:01
UYUŞTURUCUYLA TOPYEKÜN MÜCADELE!
UYUŞTURUCUYLA TOPYEKÜN MÜCADELE!
Genç Kaymakamı Arif Gül başkanlığında düzenlenen toplantıda, uyuşturucu ile mücadele kapsamında yürütülecek çalışmalar ele alınırken, Kaymakam Gül, uyuşturucu ile mücadeleyi sadece devlet eliyle değil, toplumun tüm kesimleri ile birlikte yürütmemiz lazım dedi.
28.01.2020
12:59
KALABALIK`TAN MORAL ZİYARETLERİ
KALABALIK'TAN MORAL ZİYARETLERİ
AK Parti Genç İlçe Başkanı Aydın Kalabalık, ilçede bulunan hastaları evlerinde ziyaret etti. Hastalara acil şifalar dileyen Başkan Kalabalık, Hastalarımızla ve büyüklerimizle hasbihal edip dualarını almak istiyoruz. dedi.
28.01.2020
12:57
ÇOCUKLAR NAMAZDA BULUŞUYOR
ÇOCUKLAR NAMAZDA BULUŞUYOR
Okula giden çocukların ara tatil dönemlerinde cami ile bağının kurulmasını sağlamak ve cemaat alışkanlığı kazandırmak amacıyla 18 Ocak ile 1 Şubat tarihleri arasında Camiyi Seviyoruz Namazla Buluşuyoruz adlı program yoğun ilgi görüyor.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın