GENÇ'E GENÇ KAYMAKAM

İçişleri Bakanlığı son kararnamesi kapsamında Pertek Kaymakamı Arif Gül, Genç Kaymakamlığı'na atandı.

08 AĞUSTOS 2019 PERŞEMBE 08:36
0
1059
0
AA aa
GENÇ`E GENÇ KAYMAKAM

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle Resmi gazetede yayınlanan Genç ilçesi Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, Adana İli Yumurtalık İlçesi Kaymakamlığına, Vural'dan boşalan kaymakamlık koltuğuna ise Tunceli Pertek Kaymakamı Arif Gül getirildi.

ARİF GÜL KİMDİR?

1984 yılında Elazığ'da doğdu. İlkokulu Elazığ Namık Kemal İlkokulunda tamamlayıp akabinde 1995 yılında girdiği Elazığ Anadolu Lisesinden 2002 yılında, İstanbul Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden 2007 yılında mezun oldu.
Çalışma hayatına 2009 yılında İçişleri Bakanlığı Mardin Kaymakam adayı olarak başladı. İstanbul-Şişli ve Zeytinburnu, Mardin-Savur, Malatya-Yeşilyurt, Denizli-Babadağ ilçelerinde kaymakamlık ve belediye teftişi; kaymakamlık işlemlerini gözlemleme ve vekaleten kaymakamlık görevlerinde bulundu. 2011-2012 yılları arasında İngiltere Canterbury Christ Church University'de İngiliz Yönetim Sistemi ve dil eğitimi alarak çeşitli İngiliz kurumlarına inceleme ziyaretlerinde bulundu. Ayrıca kaymakam adaylığı sürecinde “Hükümet Konakları” adlı tezini hazırladı.
2012-2015 yılları arasında Gaziantep-Oğuzeli Kaymakamlığı, Gaziantep Havalimanı Mülki İdare Amirliği, Karpuzatan A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevlerini; 2015-2017 yılları arasında ise Yozgat-Kadışehri Kaymakamlığı ve Bozok A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten GÜL,  2017 Eylül ayı itibari ile Pertek Kaymakamlığı görevine başlamıştır.
Kaymakam GÜL, üniversite yıllarında yerel bir gazetede güncel konulara ilişkin köşe yazıları kaleme almış olmasının yanı sıra müzik alanında çalışmaları olup ud icra etmektedir.
 
SERTİFİKALARI:
Uluslararası Protokol Kuralları
Sınır Yönetimi ve Gümrük İşlemleri
Yönetim ve Liderlikte Etkinlik
 
YURT DIŞI TECRÜBELERİ:
Avusturya, Almanya, Belçika, Bosna-Hersek, Çekya, Danimarka, Fas, Fransa, Hollanda, İngiltere, İskoçya, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Kuzey İrlanda, Macaristan, Moldova, Norveç, Portekiz, Sırbistan, Slovakya. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın