İŞÇİLERLE SÖZLEŞME İMZALANDI

Genç Belediyesi, Hizmet-İş Sendikası ile toplu iş sözleşmesi protokolü imzaladı. 1 yıllık imzalanan protokol ile belediye işçilerinin hakları korunacak.

04 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA 11:53
0
816
0
AA aa
İŞÇİLERLE SÖZLEŞME İMZALANDI

Genç Belediyesi, çalışanlardan istenilen verimi alabilme ve  ekonomik anlamda da rahat ettirme adına Hizmet-İş Sendikası ile toplu iş sözleşmesi protokolü imzaladı. Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, Hizmet - İş Muş Şube Başkanı Yaşar Kalır ve işçilerin katılımıyla yapılan protokolle işçilerin hakları korunacak.

Toplu iş sözleşmesinin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik,  “Gerçekten de kıt imkanlar içinde sınırsız ihtiyaç talebine cevap verme gayreti içindeyiz. Bir belediye başkanı olarak çalışanlarımdan istenilen verimi alabilmem için, onların ekonomik anlamda da rahat ettirmem gerekmektedir. İşçimin motivasyonunu sağlamak onlara yaşam standartları noktasında hayatlarını devam ettirebilmeleri için kıt imkanlarımız içinde katkı sunma gayreti içinde olduk. İmzaladığımız sözleşme hepimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın