İŞKUR KURASI ÇEKİLDİ

Bingöl İŞKUR Müdürlüğünce Genç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okullarda istihdam edilmek üzere alacağını duyurduğu 25 geçici temizlikçi ve 15 Güvenlikçi işçi alımı için kura çekimi yapıldı.

01 EKİM 2019 SALI 12:18
3
1651
1
AA aa
İŞKUR KURASI ÇEKİLDİ

Genç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek 40 işçi alımı için kura çekimi yapıldı.

İŞKUR yetkililerince Noter huzurunda bugün saat 10.00'da şehit Hakan Akdere Kültür Merkezinde 25 kişilik temizlikçi ve 15 kişi ise güvenlik görevlisi alımı için yapılan kura çekiminde heyecanlı anlar yaşayan vatandaşlardan isimleri çıkanlar büyük sevinç yaşarken, kurada isimlerinin çıkmasını bekleyen ancak isimleri çıkmayanlar ise büyük üzüntü yaşadı.

 Yapılan bilgilendirmeden sonra yapılan kura çekiminde Temizlik görevlisi olarak açıklanan isimler şöyle

Gönül Aslankıray, Nahide Anık, Aysel Ok, Gülten Çakır, Esma Görgülü, Perihan Tutkal, Veysiye Karayel, Ercan Yavaşoğlu, Süheyla Çakırcı, Çağla Haykıran, Şeyma Gönen, Muhbet Atan, Gurbet Can, Şeyda Nur Tuğal, Fırat Özgür, Gülizar Gözalan, Nimettulah Anik, Gülten Arıboğa, Orhan Orak, Melahat Danış, Gurbet Çetin, Naile Soysal, Merve Bağışık, Ceylan Anık, Nizamettin Ayiler

Güvenlik Görevlisi olarak kurada isimleri çıkanlar ise şöyle; 

Hazel Zoroğlan, Şeyhmus İnan, Abdullah Arslan, Mevlüde Miran, Esra Yılmaz, Ali Yakışır, Harun Tutkal, Muhammed Kalabalık, Hamza Alkiş, Bayram Yalçın, Ahmet Taş, Recep Güler, Ahmet Bozkır, İlhan Miran

 

 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_33)
01 Ekim 2019 Salı 14:49
Burdaki kişilerin güvenlik sertifikası var mı acaba
Sertifika olmadan güvenlik olması bence saçmalık umarım hepsinin sertifikası vardır
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
24.05.2020
11:51
EN HÜZÜNLÜ BAYRAM!
EN HÜZÜNLÜ BAYRAM!
Bayram nedeniyle evlatlarının kabirlerine götürülen şehit anneleri, 24 Mayıs 1993 yılında hain terör saldırısı sonucu şehit edilen 33 askerin de anıtını ziyaret edip karanfil bıraktı.
24.05.2020
11:43
KORKULAN OLDU!
KORKULAN OLDU!
30 gündür yeni Korona virüs (Covid-19) vakası görülmeyen Bingöl'de, bazı kişilerin test sonucu pozitif çıktı.
19.05.2020
20:36
YILLAR SONRA HİZMETLE TANIŞTILAR
YILLAR SONRA HİZMETLE TANIŞTILAR
Belediyecilik hizmetlerinin uzun yıllar uğramadığı Yeşildere Mahallesi, Mehmet Zeki Dirik'in Genç Belediye Başkanı olması ile beraber hizmet görmeye başladı. Mahalle sakinleri ise, uzun yıllar sonra ilk defa bu kadar hummalı çalışmanın yürütülmesinin mutluluğunu yaşıyor.
19.05.2020
20:30
HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!
HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!
Çalışkanlığı ve yaptığı hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Meşedalı köyü muhtarı Burhan Aran, hayırsever vatandaşların da desteğini alarak kendi imkânlarıyla Yayla köyünde zırhlı güvenlik korucu noktası yaptırdı.
17.05.2020
20:37
GENÇ YEŞİLLENİYOR
GENÇ YEŞİLLENİYOR
Yeşil Genç, Temiz Genç sloganıyla çalışmalarını yürüten ve personeliyle birlikte yeşil alanlar oluşturan Başkan Mehmet Zeki Dirik, Küpar mezarlığında Bin 500 Adet fidanı toprakla buluşturdu.
17.05.2020
20:31
KORONAYI TAKAN YOK!
KORONAYI TAKAN YOK!
Koronavirüse karşı çeşitli önlemler alınsa da, Genç ilçesinde ki manzara görenleri şaşırtıyor. Yapılan onca 'evde kalın' uyarısına rağmen birçok vatandaşın sokaklarda pervasızca dolaştığı görülürken, ilçenin göbeği durumunda ki Dörtyol meydanındaki kalabalık şoke ediyor.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın