MURATSPOR TARİHE KARIŞMASIN!

Bu sezon Bingöl 1.Amatör liginde mücadele edecek olan sarı-kırmızılı ekibimiz Genç Muratspor, sahipsizlik ve maddi imkânsızlıklardan dolayı lige katılamayabilir.

06 EKİM 2019 PAZAR 16:39
0
919
1
AA aa
MURATSPOR TARİHE KARIŞMASIN!

1975 yılında kurulan ve bugüne kadar gösterdiği başarılar ile Genç halkının vazgeçilmez sevdası olan Murat spor'da her sezon öncesi yaşanan maddi sıkıntılar dinmek bilmiyor. Genç ilçesinin siyaset arenasında güçlü bir konumda olması ve yüzlerce Gençli işadamının olmasına rağmen kendilerine kimsenin sahip çıkmamasına derinden üzüldüklerini belirten kulüp yetkilileri, Kaymakamlık, Belediye ve işadamlarının bir an önce takıma el atmalarını ve lige katılmak için gerekli desteğin sunulmasını istedi.

 ‘BU GENÇLERE YAZIK ETMEYİN'

Yaşanılan maddi İmkânsızlıklar ve kimsenin kulübü almak istememesine tepki gösteren Genç Muratspor kulübü yetkilileri, Siyasilere, Bürokratlara, İş adamlarına ve vatandaşlara seslenerek “İsmi Genç ile özdeşleşen bu güzide kulübü sahipsiz bırakmayın, gençlere yazık etmeyin” çağrısında bulundular.

Maddi imkânsızlıklar içinde ne yapacaklarına şaşırıp kaldıklarını belirten yöneticiler, ‘‘Ekibimizin kaderine terk edilmesi bizleri zor durumda bırakmıştır. Biz sadece Murat spor'un tekrardan özlenilen günlere ve başarılı günlere gelmesini istiyoruz. Bu kulüp yaşamalı. Bu kulübü yaşatacak olan da Genç'in büyükleridir. Biz naçizane görev yapma çabası içerisinde olduk. Bugün istenilsin bu kulübü güçlü bir yönetime devredebiliriz. Yeter ki Murat spor yaşasın ve yaşatılsın'' diyerek bütün herkesten yardım beklediklerini söyledi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_35)
10 Ekim 2019 Perşembe 12:26
Bence de Tarihe karışmasın çünkü tarih onun alanı değil.
Beğendim (0) Beğenmedim (0)Cevapla
14.10.2019
16:40
BAŞKAN DİRİK, SÖZÜNÜ TUTTU
BAŞKAN DİRİK, SÖZÜNÜ TUTTU
Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, seçim döneminde verdiği vaatleri bir bir yerine getiriyor. Son olarak yıllardır su sorunu yaşayan Yeşildere Mahallesi'ne yaptırılan su deposuyla vatandaşlar yıllar sonra hizmet gördü.
14.10.2019
16:35
AMACIMIZ FARKINDALIK YARATMAK
AMACIMIZ FARKINDALIK YARATMAK
Esnaf, öğretmen ve memurlardan oluşan çevre dostu gönüllüleri, çamlık alandan sonra bu kez de mesire alanlarını temizledi. Amaçlarının çevre bilinci oluşturmak ve farkındalık yaratmak olduğunu belirten gönüllü çevreciler, temizlik konusunda herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmelerini beklediklerini ifade etti
14.10.2019
16:32
MUHTAR`DAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ
MUHTAR'DAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ
Kısa zamanda gerçekleştirdiği hizmetlerle köy ahalisince atom karınca diye hitap edilen Meşedalı köyü muhtarı Burhan Aran, yaptığı hizmetlerde emeği geçenlere teşekkür etti.
14.10.2019
16:28
HASTANE YOLU RALLİ PİSTİ GİBİ
HASTANE YOLU RALLİ PİSTİ GİBİ
Trafik kurallarını ve insan canını hiçe sayarak Genç-Bingöl Karayolunun Genç Devlet Hastanesi mevkiini özellikle seçen bazı sürücüler, yolu ralli pistine çeviriyor. Yolu kullananların hayatını tehlikeye sokulduğunu belirten halk, trafiğin denetlenmesini istiyor.
14.10.2019
16:24
BU AYIP GENÇ`E YETER!
BU AYIP GENÇ'E YETER!
Bir zamanların esfane takımı Genç Muratspor'un ardından Dareyenispor, Genç YBO ve Sivanspor'da maddi imkansızlıklardan ve sahipsizlikten dolayı lige katılamayacak. İlçede futbol aktivitesinin kalmaması ise sporseverler tarafından bu ayıp bize yeter şeklinde yorumlandı.
14.10.2019
16:22
SAV, İLÇE BAŞKANI OLDU
SAV, İLÇE BAŞKANI OLDU
Murat Şahin'in Genel Başkanlığında kurulan Milli Beka Hareketi Genç İlçe Başkanlığına Haşim Sav getirildi. Sav, Milli Beka Hareketinin Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütleri arasına girdiğini ifade etti.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın