PEYZAJ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Genç Belediyesi, ilçenin giriş çıkışlarını güzelleştirmek için peyzaj çalışmalarına başladı.

04 EYLÜL 2019 ÇARŞAMBA 12:02
0
1008
0
AA aa
PEYZAJ ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Genç Belediyesi, ilçenin giriş ve çıkış noktalarına daha estetik bir görünüm kazandırmak için kolları sıvadı. Karayolları Bölge Müdürlüğünün de desteğini alarak Kültür Mahallesi Petrol kavşağında peyzaj çalışması başlatıldı.

Genç- Diyarbakır ve Genç- Bingöl karayollarının giriş ve çıkış noktalarında çalışma başlatan Belediye, taş bordürler, ışıklandırma, çiçeklendirme ve korkuluklar yaparak kavşak noktalarının daha estetik bir görünüme kavuşması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çalışmalar ile ilgili açıklama yapan Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, "İlçe genelindeki cadde, sokaklarda, parklarda, yol kenarlarında bakım, onarım ve çevre düzenlemesi çalışmalarımız ile ilçemizin estetik açıdan daha güzel ve yaşanabilir olması için gece gündüz çalışıyoruz.  Yapılan peyzaj çalışmaları ile ilçemizin güzelliğine güzellik katıyoruz. Bu düzenlemelerle Genç daha renkli bir havaya bürünecek” diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın