VEKÂLETİNİ DİYANETE BAĞIŞLADI

AK Parti Genç İlçe Başkanı Bilal Sağlar, Kurban Vekâletini Türkiye Diyanet Vakfı'na verdi.

30 TEMMUZ 2019 SALI 12:18
0
683
0
AA aa
VEKÂLETİNİ DİYANETE BAĞIŞLADI

Genç İlçe Müftüsü Mahmut Kaya, vekâletle kurban organizasyonu kapsamında Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik ve Genç Emniyet Müdürü Şenol Toklu'dan sonra İlçe Başkanı Bilal Sağlar'ı ziyaret etti. Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan İlçe Müftüsü Mahmut Kaya, başlatılan kampanyaya İlçe Başkanı Bilal Sağlar'ın da destek verdiğini belirterek teşekkür etti.

İlçe Müftülüğü de Kurban Vekâletlerini Türkiye Diyanet Vakfına verdikleri için bir teşekkür mesajı yayımlayarak, kurum amirlerine teşekkür etti.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “Özelde Kurban, Genelde Kurbiyyet. Kurbanlarımızın her biri bir davet, bir irşad, bir tebliğ vesilesi olacak.2019 Vekalet yoluyla kurban bagışı alımları başlamıştır. Bu münasebetle Genç ilçemizden bağışta Belediye Başkanımız Mehmet Zeki Dirik'e, ilçe Emniyet Müdürümüz Şenol Toklu'ya, ve İlçe Başkanımız Bilal Sağlar'a çok teşekkür ediyoruz. Türkiye Diyanet Vakfımıza Kurban vekaleti vermek isteyen vatandaşların Genç ilçe Müftülügümüze başvurmaları gerekmektedir”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın