VEKÂLETİNİ DİYANETE BAĞIŞLADI

AK Parti Genç İlçe Başkanı Bilal Sağlar, Kurban Vekâletini Türkiye Diyanet Vakfı'na verdi.

30 TEMMUZ 2019 SALI 12:18
0
948
0
AA aa
VEKÂLETİNİ DİYANETE BAĞIŞLADI

Genç İlçe Müftüsü Mahmut Kaya, vekâletle kurban organizasyonu kapsamında Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik ve Genç Emniyet Müdürü Şenol Toklu'dan sonra İlçe Başkanı Bilal Sağlar'ı ziyaret etti. Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan İlçe Müftüsü Mahmut Kaya, başlatılan kampanyaya İlçe Başkanı Bilal Sağlar'ın da destek verdiğini belirterek teşekkür etti.

İlçe Müftülüğü de Kurban Vekâletlerini Türkiye Diyanet Vakfına verdikleri için bir teşekkür mesajı yayımlayarak, kurum amirlerine teşekkür etti.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. “Özelde Kurban, Genelde Kurbiyyet. Kurbanlarımızın her biri bir davet, bir irşad, bir tebliğ vesilesi olacak.2019 Vekalet yoluyla kurban bagışı alımları başlamıştır. Bu münasebetle Genç ilçemizden bağışta Belediye Başkanımız Mehmet Zeki Dirik'e, ilçe Emniyet Müdürümüz Şenol Toklu'ya, ve İlçe Başkanımız Bilal Sağlar'a çok teşekkür ediyoruz. Türkiye Diyanet Vakfımıza Kurban vekaleti vermek isteyen vatandaşların Genç ilçe Müftülügümüze başvurmaları gerekmektedir”

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
28.01.2020
13:08
HAYIRDA YARIŞIN ÇAĞRISI
HAYIRDA YARIŞIN ÇAĞRISI
Genç İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Gönülden Gönüle, Elden Ele şiarıyla hayata geçirilen ücretsiz marketten 1 haftada 120 ihtiyaç sahibi aile faydalanırken, daha fazla ailenin faydalanması için vatandaşlara yardım edin çağrısı yapıldı.
28.01.2020
13:05
MUHTAR`DAN ÖRNEK ÇALIŞMA
MUHTAR'DAN ÖRNEK ÇALIŞMA
Meşedalı Köyü Muhtarı Burhan Aran, kendi imkanlarıyla köy yolunun yan kısmına yolcu bekleme durağı yaptırarak köy halkının takdirini topladı.
28.01.2020
13:04
ÖĞRENCİLERİN KİRALIK EV ÇİLESİ
ÖĞRENCİLERİN KİRALIK EV ÇİLESİ
Genç Meslek Yüksekokulunda okuyan öğrenciler, ilçede Kredi Yurtlar Kurumunun olmayışından dolayı büyük zorluklar yaşıyor. Öğrenci oldukları için ev kiralarının da yüksek fiyattan verildiğini belirten öğrenciler, mağduriyetlerinin giderilmesini istiyor.
28.01.2020
13:01
UYUŞTURUCUYLA TOPYEKÜN MÜCADELE!
UYUŞTURUCUYLA TOPYEKÜN MÜCADELE!
Genç Kaymakamı Arif Gül başkanlığında düzenlenen toplantıda, uyuşturucu ile mücadele kapsamında yürütülecek çalışmalar ele alınırken, Kaymakam Gül, uyuşturucu ile mücadeleyi sadece devlet eliyle değil, toplumun tüm kesimleri ile birlikte yürütmemiz lazım dedi.
28.01.2020
12:59
KALABALIK`TAN MORAL ZİYARETLERİ
KALABALIK'TAN MORAL ZİYARETLERİ
AK Parti Genç İlçe Başkanı Aydın Kalabalık, ilçede bulunan hastaları evlerinde ziyaret etti. Hastalara acil şifalar dileyen Başkan Kalabalık, Hastalarımızla ve büyüklerimizle hasbihal edip dualarını almak istiyoruz. dedi.
28.01.2020
12:57
ÇOCUKLAR NAMAZDA BULUŞUYOR
ÇOCUKLAR NAMAZDA BULUŞUYOR
Okula giden çocukların ara tatil dönemlerinde cami ile bağının kurulmasını sağlamak ve cemaat alışkanlığı kazandırmak amacıyla 18 Ocak ile 1 Şubat tarihleri arasında Camiyi Seviyoruz Namazla Buluşuyoruz adlı program yoğun ilgi görüyor.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın