04 Haziran 2023 Pazar

19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

Genç ilçesinde 19 Mayıs coşkuyla kutlandı. Türk bayrağıyla yapılan kortej yürüyüşü ise vatandaşlar tarafından tam not aldı.

19 MAYIS 2023 CUMA 14:15
0
840
0
AA aa
19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

Ülke genelinde olduğu gibi Genç ilçesinde de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Genç Kaymakamlığı öncülüğünde Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda, Kaymakam, Belediye Başkanı ve kurum amirlerinin katılımı ile öğrenciler, ilçe merkezinden şehir stadyumuna kadar dev Türk bayrağı ile kortej yürüyüşü gerçekleştirdi.

İlçe Stadyumunda öğrenciler tarafından yapılan gösteriler izleyicilerden tam not alırken, çeşitli turnuvalarda dereceye giren öğrenciler ise ödüllendirildi. 

Düzenlenen 19 Mayıs şenliklerine Genç İlçe Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, kurum amirleri, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

HABER:SİNAN ATAN

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın