23 NİSAN ÇOŞKUYLA KUTLANDI

Genç Çamlık İlkokulu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenlenen etkinlik coşkuyla kutlandı.

22 NİSAN 2022 CUMA 12:07
1
662
0
AA aa
23 NİSAN ÇOŞKUYLA KUTLANDI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yurt genelinde olduğu gibi Genç'te de çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Genç Çamlık İlkokulunda Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından sahne alan minik öğrenciler, günün anlamını anlatan şiir ve oratoryom gösterileri ile devam etti. Etkinliğe katılan yüzlerce çocuk doyasıya eğlenirken, program Şehit Murat Yıldırım uygulama ana sınıfı örgencilerine fidan dağıtılarak sona erdi.  

Kutlama programına, Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, Cumhuriyet Savcısı Esma Başpınar, İlçe Emniyet Müdürü Ozan Gün, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Deniz Işılar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler, Kurum amirleri, veli ve öğrenciler katıldı.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın