500 ÖĞRENCİYE GİYİM YARDIMI

Genç Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural'ın girişimleri sonucu Gençli hemşerimiz İşadamı Rahim Özge ve LC Waikiki firması tarafından temin edilen giyim malzemesi 500 öğrenciye dağıtıldı.

26 KASIM 2018 PAZARTESİ 16:05
0
1565
0
AA aa
500 ÖĞRENCİYE GİYİM YARDIMI

Genç Kaymakamlığı SYDV ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organizesi ile ilçede tespit edilen ihtiyaç sahibi 500 öğrenci kendilerine temin edilen giyim malzemesi ile artık kış aylarında üşümeyecek.

Şehit Recep TÜMEN İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen törenle öğrencilere hediyeleri dağıtılırken törene Kaymakam Hasan Hüseyin Vural, İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler, İl Genel Meclis Üyesi Arif Andiç, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Mont, pantolon, gömlek, kazak, eşofman, ayakkabı ve çoraptan oluşan 7 parça giyeceğin dağıtıldığı yardım töreninde sınıfları tek tek gezerek öğrencilerin sorunlarını dinleyen Kaymakam Vural, yardımlarından dolayı İşadamı Rahim Özge ve LC Waikiki firmasına şükran borçlu olduklarını ifade etti.

ŞAHSIM VE ÖĞRENCİLER ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Eğitime verdiği desteklerinden dolayı Gençli İşadamı Rahim Özge'ye ve LC Waikiki firması yönetim kuruluna teşekkür eden Vural, yaptığı açıklamada “Kaymakamlığımızın girişimleri ile öğrencilerimize yaptıkları bu anlamlı ve örnek tavırlarından dolayı eğitim gönüllüsü Rahim Özge'ye ve LC Waikiki firmasına şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın