26 Mayıs 2024 Pazar

ATALAY; 'SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN GELİYORUZ'

Millet ittifakı CHP Bingöl Milletvekili adayları Serdar Atalay ve İlhami Gelen, Genç İlçesi Servi ve Zikte bölgelerini ziyaret etti. Bölge halkının talep ve sorunlarını dinleyen adaylar, köy yollarının stabilize/asfalt yapılmaması ve çocuklarının taşımalı eğitimle ilçe okullarına göndermelerinden çok rahatsız olduklarını belirtti.

05 MAYIS 2023 CUMA 15:03
0
1398
0
AA aa
ATALAY; `SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN GELİYORUZ`

Milletvekili adayı Serdar Atalay; milletvekili olması durumunda bölgede var olan tüm sorunları çok kısa bir zaman diliminde hizmetinize sunacağının sözünü verdi. 
Atalay; “Ben belediye başkanıyken önümüzdeki engellere rağmen 5 yılda 40 yıllık işlere imza attık. Biz siyaseti halka hizmet olarak görüyoruz. Sizlerden ricam sandığa giderken elinizi vicdanınıza koyup işi ehline vermenizi ve iktidar değişikliğinde de Bingöl milletvekilsiz kalmaması için sizlerden destek istiyoruz. 20 yıldır ak parti'ye büyük oranda destek olduğunuzu biliyoruz ama gelinen noktada 20 yılınızı heba ettiklerini de biliyoruz” dedi. 

Daha sonra Zıkte bölgesini ziyaret eden Atalay ve Gelen; “Cumhuriyetin 2'inci yüzyılında köy okullarının ve sağlık ocaklarının olmaması bizleri derinden üzmüştür. Hayvancılık ve tarımın tekrardan canlanmasını, bölgede köylerinde tüm imkanlara sahip bir şekilde hayatlarını huzur içerisinde yaşaması için elimizden geleni yapacağız. Her köyün bir okula ihtiyacı vardır. Bölgede sağlık ocaklarının olmasının ne kadar ihtiyaç olduklarını da yerinde gördük. Doğanevler köyünde 1980'lerde doktorun olduğu, okullarının eğitime açık olduğunu köy halkından dinledik. İktidarımızda mağdur edilen bu ve diğer tüm bölgelere hak ettiği hizmetleri getireceğiz” diye konuştu.

HABER: SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
24.05.2024
19:13
OMAY `SİLAHLI KORUMA YOKTU, BİZDE DE SİLAH YOKTU
OMAY 'SİLAHLI KORUMA YOKTU, BİZDE DE SİLAH YOKTU
33 askerin şehit edildiği olayda gazi olan Erkan Omay: 'O gün de Kurban Bayramı'na yakın bir gündü. Kurbanın çocukları olarak tarihe geçtik. Ben ülkemle ve vatanımla gurur duyuyorum. Bugün bir savaş, çatışma olsa her daim giderim. Biz dün askerdik, bugün askeriz, yarın da askeriz'
24.05.2024
18:21
BİNGÖL`ÜN TRAFİK SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
BİNGÖL'ÜN TRAFİK SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
İl Trafik Komisyonu Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta başkanlığında toplandı. Alt komisyon kurulması kararının alındığı toplantıda, aktarılan görüşlerin bu komisyon tarafından tespiti ve üretilen çözümlerinin İl Trafik Komisyonuna sunması ve bu doğrultuda kesin kararın alınması kararlaştırıldı.
23.05.2024
17:16
BOZGAN`A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
BOZGAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
Genç Devlet Hastanesine başhekim olarak resmi ataması yapılan Dr. Burak Bozgan'a Kaymakam Muhammet Güzel ve İl Sağlık Müdürü Veysel Tosun tarafından hayırlı olsun ziyareti yapıldı.
23.05.2024
16:02
BAYLAS, GÖREVİ DEVRALDI
BAYLAS, GÖREVİ DEVRALDI
Önceki dönem Sağlık Müdürü Burak Bozgan'ın başhekim olarak atanmasının ardından Genç İlçe Sağlık Müdürlüğü görevineBingöl Ambulans Servisi Başhekimi Burak Caner Baylas atandı.Baylas, göreve başladı.
23.05.2024
13:41
MİL-DİYANET SEN`DEN ÇAĞRI!
MİL-DİYANET SEN'DEN ÇAĞRI!
Mil-Diyanet Sen Genç İlçe Başkanı Hasan Buketçi, manevi tahribata ve aileye yönelik tehditlerin giderek arttığını belirterek, aralarında LGBT derneklerinin kapatılmasının ve TikTok'un kontrol altına alınmasının da bulunduğu bir dizi önlemlerin alınması için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulundu.
23.05.2024
13:40
MİL-DİYANET SEN`DEN ÇAĞRI
MİL-DİYANET SEN'DEN ÇAĞRI
Mil-Diyanet Sen Genç İlçe Başkanı Hasan Buketçi, manevi tahribata ve aileye yönelik tehditlerin giderek arttığını belirterek, aralarında LGBT derneklerinin kapatılmasının ve TikTok'un kontrol altına alınmasının da bulunduğu bir dizi önlemlerin alınması için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulundu.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın