01 Mart 2024 Cuma

ATEŞ VE BAYSAL'DAN MURATSPOR'A DESTEK

Ankara'da ikamet eden iş insanları, Cevdet Ateş ve Abdullah Baysal Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden Yeni Genç Muratspor'a maddi destek sunarak örnek bir davranışa imza attı.

28 KASIM 2023 SALI 16:42
0
865
0
AA aa
ATEŞ VE BAYSAL`DAN MURATSPOR`A DESTEK

Bölgesel Amatör Lig (BAL) mücadele eden temsilcimiz Yeni Genç Muratspor'a destekler artarak devam ederken, Yeni Genç Muratspor yöneticilerinin Ankara'da ziyaret gerçekleştirdiği iş insanları Cevdet Ateş ve Abdullah Baysal kulübe maddi destek sunarak örnek bir davranışa imza attı. Genç Muratspor'a desteklerinin devam edeceğini belirten iş insanları tüm herkesi destek olmaya davet etti.

“MURATSPOR KULÜBÜNDEN ATEŞ VE BAYSAL'A TEŞEKKÜR”

Hayırsever iş insanlarına teşekkür eden ve bu davranışın tüm herkese örnek olmasını dileyen Yeni Genç Muratspor Kulübü yönetimi ise, “Bu hafta sonu oynadığımız ve 2-0 galip ayrıldığımız mücadeleden ötürü tebriklerini ileten ve kulübümüze maddi anlamda destek sunan saygıdeğer 2 değerli iş insanımıza kulübümüz adına şükranlarımızı sunuyoruz. Bu duyarlılığı diğer iş insanlarımızdan da beklediğimizi ifade etmek istiyoruz”

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın