06 Aralık 2022 Salı

ATEŞİN KAHRAMANLARINA ZİYARET

Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiyeciler Haftası nedeniyle Genç İtfaiye Amirliğini ziyaret etti.

27 EYLÜL 2022 SALI 10:38
0
751
0
AA aa
ATEŞİN KAHRAMANLARINA ZİYARET

Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, Başkan Yardımcıları Kemal Erdem, Yusuf Afşin ve encümenler ile birlikte İtfaiye Amirliği'ni ziyaret ederek personelin itfaiye haftasını kutladı.

Başarılı ve zor bir görev yapan itfaiye personelimizin haftasını kutluyor özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum diyen Başkan Dirik, “İtfaiye personeli 24 saat hizmet usulüne göre çalışan bir birimimiz. Sizler insanların zor zamanlarında en büyük ümidi oluyorsunuz. Yangınlara özveriyle müdahale eden, cesaretle korkmadan olayın üzerine giden, yerine göre bir başkasının canını ve malını kurtarmak için kendi canını feda edebilen özveri ile hareket eden sizlerin varlığı, ilçemizde yaşayan bütün hemşerilerimizin güven ve huzur içinde olmalarına vesile oluyorlar” dedi.

İtfaiye Amiri Yılmaz Bağış ise bu anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik ve ekibine teşekkür ederek itfaiye personeli olarak Genç halkı için 7/24 görevlerinin başında olduklarını söyledi.

haber: sinan atan

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın