09 Şubat 2023 Perşembe

BAŞKAN DİRİK'TEN HASTALARA ZİYARET

Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, vatandaşların sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını paylaşmak adına hem Genç Devlet Hastanesi hem de evlerde ki hastalara geçmiş olsun ziyaretleri gerçekleştiriyor.

17 OCAK 2023 SALI 17:16
1
840
0
AA aa
BAŞKAN DİRİK`TEN HASTALARA ZİYARET

hem Genç Devlet Hastanesi hem de evlerde ki hastalara geçmiş olsun ziyaretleri gerçekleştiriyor. 
Hizmet belediyeciliğinin yanı sıra sosyal belediyecilik anlamında da övgü alan Başkan Mehmet Zeki Dirik, vatandaşların acı ve tatlı günlerinde yanlarında olmayı da sürdürüyor. Başkan Dirik son olarak hasta ziyaretlerinde bulundu. Önce Devlet Hastanesi'ni ziyaret eden ve yatan hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Dirik, daha sonra ev ziyaretleri gerçekleştirerek hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.
VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR
Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Afşin ve Meclis Üyelerinin de katıldığı ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden vatandaşlar, hasta yataklarında dahi kendilerini bir an olsun yalnız bırakmayan Başkan Dirik'e teşekkür ettiler.

HABER.SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
08.02.2023
14:03
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Fırın işletmeciliği yapan hayırsever iş insanları Mustafa Erdoğmuş ve ortağı Yusuf Altunhan, örnek bir davranışa imza atarak depremin ilk anından itibaren kendilerine ait 2 fırında ürettikleri 5 bin ekmeği günlük olarak deprem bölgelerine yolluyor.
08.02.2023
11:36
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
Bingöl'de Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'ndeki gönüllü kadınlar, deprem bölgelerine gönderilmek üzere günde 100 adet battaniye üretimi yapmaya başladı.
07.02.2023
21:09
DEVRAN`DAN YÜREK ISITAN YARDIM
DEVRAN'DAN YÜREK ISITAN YARDIM
Gençli hayırsever iş insanı Enis Devran, depremzedeler için 1 tır dolusu yaşam malzemesinin yanı sıra şirket araçlarını da deprem bölgesine yolladı.
07.02.2023
18:34
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
Kaymakamlık ve Belediye koordinesinde depremzedelere ulaştırılmak üzere giysi, gıda, ısınma ile hijyen malzemelerinden oluşan ilk yardım tırı dualar eşliğinde yola çıktı.
07.02.2023
12:58
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
Bingöl'de Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstriyel Ekmek Üretim Tesisinde, depremzedeler için günde 15 bin ekmek üretimi yapılıyor. Üretilen ekmekler, valilik, belediye ve AFAD koordinesinde deprem bölgelerine yollanacak.
07.02.2023
09:11
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN   CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
Malatya'da Yaşayan 6 Kişilik Bingöllü Aileden Sağ Kurtulan Olmadı... Enkaz Altından Çıkarılan Ailenin Cenazeleri Bingöl'e Getirilecek.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın