BAYSAL, YENİDEN SEÇİLDİ

Bingöl Şehit Aileleri Gazileri ve İnsan Hakları Derneği ( BİŞHAK ) Başkanı Vahap Baysal, derneklerinin gerçekleştirdiği olağanüstü genel kurulda yeniden başkan seçildi.

21 HAZİRAN 2022 SALI 08:17
0
673
0
AA aa
BAYSAL, YENİDEN SEÇİLDİ

Konu hakkında yazılı açıklama yapan Baysal; “Bugün Derneğimizde tüzük değişikliği ve Başkanlık seçimi için yaptığımız Olağanüstü genel kurulda tüzük değişikliği için onay veren ve bizleri yeniden Dernek Başkanlığına seçen bütün Şehit yakınlarımıza ve Gazilerimize teşekkür ediyorum.

Demokratik ortamda geçen seçimde başkanlık seçimi için yarıştığımız diğer aday arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Bu seçimin kaybedeni olmamıştır. Bu seçimde kazanan derneğimiz olmuştur. Bu seçimde Kazanan Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz oldu. Bana oy veren vermeyen bütün Şehit Ailelerimizin Gazilerimizin emrinde olacağım.

Dernekle ilgili yapacağımız her türlü işlerde istişare ederek kararlar alacağız. Asla ben duygusuyla değil, biz duygusuyla hareket edeceğiz. Yapacağımız her türlü çalışmada devlet büyüklerimizin görüş ve önerilerine başvuracağız.

Hiç bir Şehit Ailesini ve Gazisini dışlamayacağız. Küsen darılan kırılan varsa onların gönlünü de alarak birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz. Yılda bir gün değil, her gün Şehit Ailelerimizin Gazilerimizin yanında olacağız. Şehitlerimizin Aziz hatıralarını yaşatacağız.

Derneğimiz şeffaf ve hesap verebilirlik ilkesiyle çalışacak. Her ay gelir ve giderimizi dernekteki panoda üyelerle paylaşacağız. Her yılsonunda gelir ve giderimizi kamuoyu İle şeffaf bir şekilde paylaşacağız. Şehitlerimizi incitecek, ruhlarını zedeleyecek hiç bir olumsuzluk içinde bulunmayacağız.

Bu duygularla şimdiye kadar Derneğimizde Başkanlık ve Yönetim Kurulu olarak görev yapan bütün herkese çok teşekkür ediyorum. Allah bizleri Şehit Ailelerimize ve Gazilerimize hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda mahcup etmesin inşallah” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın