09 Şubat 2023 Perşembe

BAYSAL, YENİDEN SEÇİLDİ

Bingöl Şehit Aileleri Gazileri ve İnsan Hakları Derneği ( BİŞHAK ) Başkanı Vahap Baysal, derneklerinin gerçekleştirdiği olağanüstü genel kurulda yeniden başkan seçildi.

21 HAZİRAN 2022 SALI 08:17
0
934
0
AA aa
BAYSAL, YENİDEN SEÇİLDİ

Konu hakkında yazılı açıklama yapan Baysal; “Bugün Derneğimizde tüzük değişikliği ve Başkanlık seçimi için yaptığımız Olağanüstü genel kurulda tüzük değişikliği için onay veren ve bizleri yeniden Dernek Başkanlığına seçen bütün Şehit yakınlarımıza ve Gazilerimize teşekkür ediyorum.

Demokratik ortamda geçen seçimde başkanlık seçimi için yarıştığımız diğer aday arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Bu seçimin kaybedeni olmamıştır. Bu seçimde kazanan derneğimiz olmuştur. Bu seçimde Kazanan Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz oldu. Bana oy veren vermeyen bütün Şehit Ailelerimizin Gazilerimizin emrinde olacağım.

Dernekle ilgili yapacağımız her türlü işlerde istişare ederek kararlar alacağız. Asla ben duygusuyla değil, biz duygusuyla hareket edeceğiz. Yapacağımız her türlü çalışmada devlet büyüklerimizin görüş ve önerilerine başvuracağız.

Hiç bir Şehit Ailesini ve Gazisini dışlamayacağız. Küsen darılan kırılan varsa onların gönlünü de alarak birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz. Yılda bir gün değil, her gün Şehit Ailelerimizin Gazilerimizin yanında olacağız. Şehitlerimizin Aziz hatıralarını yaşatacağız.

Derneğimiz şeffaf ve hesap verebilirlik ilkesiyle çalışacak. Her ay gelir ve giderimizi dernekteki panoda üyelerle paylaşacağız. Her yılsonunda gelir ve giderimizi kamuoyu İle şeffaf bir şekilde paylaşacağız. Şehitlerimizi incitecek, ruhlarını zedeleyecek hiç bir olumsuzluk içinde bulunmayacağız.

Bu duygularla şimdiye kadar Derneğimizde Başkanlık ve Yönetim Kurulu olarak görev yapan bütün herkese çok teşekkür ediyorum. Allah bizleri Şehit Ailelerimize ve Gazilerimize hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda mahcup etmesin inşallah” dedi.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
08.02.2023
14:03
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Fırın işletmeciliği yapan hayırsever iş insanları Mustafa Erdoğmuş ve ortağı Yusuf Altunhan, örnek bir davranışa imza atarak depremin ilk anından itibaren kendilerine ait 2 fırında ürettikleri 5 bin ekmeği günlük olarak deprem bölgelerine yolluyor.
08.02.2023
11:36
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
Bingöl'de Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'ndeki gönüllü kadınlar, deprem bölgelerine gönderilmek üzere günde 100 adet battaniye üretimi yapmaya başladı.
07.02.2023
21:09
DEVRAN`DAN YÜREK ISITAN YARDIM
DEVRAN'DAN YÜREK ISITAN YARDIM
Gençli hayırsever iş insanı Enis Devran, depremzedeler için 1 tır dolusu yaşam malzemesinin yanı sıra şirket araçlarını da deprem bölgesine yolladı.
07.02.2023
18:34
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
Kaymakamlık ve Belediye koordinesinde depremzedelere ulaştırılmak üzere giysi, gıda, ısınma ile hijyen malzemelerinden oluşan ilk yardım tırı dualar eşliğinde yola çıktı.
07.02.2023
12:58
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
Bingöl'de Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstriyel Ekmek Üretim Tesisinde, depremzedeler için günde 15 bin ekmek üretimi yapılıyor. Üretilen ekmekler, valilik, belediye ve AFAD koordinesinde deprem bölgelerine yollanacak.
07.02.2023
09:11
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN   CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
Malatya'da Yaşayan 6 Kişilik Bingöllü Aileden Sağ Kurtulan Olmadı... Enkaz Altından Çıkarılan Ailenin Cenazeleri Bingöl'e Getirilecek.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın