BELEDİYEDEN KAR SEFERBERLİĞİ

Genç Belediyesi, ilçeyi etkisi altına alan kar yağışına karşı teyakkuza geçti. Ekipler, herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için ana arterleri sürekli açık tutuyor.

19 OCAK 2022 ÇARŞAMBA 08:43
0
1034
0
AA aa
BELEDİYEDEN KAR SEFERBERLİĞİ

Kar yağışının etkili olduğu ilk dakikalardan itibaren sahada karla mücadele eden Genç Belediyesi ekipleri, ortaya koyduğu dört dörtlük performansla büyük takdir topladı.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünün kar yağışı uyarısı yaptığı ilk andan itibaren teyakkuza geçen Genç Belediyesi, kar yağışının başlamasıyla alarma geçti. Ekipler, şehir merkezi, ana arterler ve ara sokaklarda kar küreme çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Çalışmalar kapsamında 1 Greyder, 3 kepçe ve 15 personel görevlendirildi. Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'in devamlı olarak sahadaki çalışmaları koordinesiyle ilçe genelinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.
 “7/24 ESASINA GÖRE ÇALIŞACAĞIZ”
Meteorolojiden gelen uyarılara göre günler öncesinden tedbirli olduklarını ve hazırlıkları tamamladıklarını ifade eden Başkan Dirik, “Kar yağışının başlamasıyla birlikte ekiplerimizi sahaya yönlendirerek çalışmalarımıza start verdik. Vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmaması için yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Ana güzergâhları da devamlı olarak açık tutmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın