03 Ekim 2023 Salı

BERİ İNŞAAT DEMİRSPORA SPONSPOR OLDU

Bingöl Amatör futbol liginde mücadele eden temsilcilerimizden Genç Demirspor, Beri İnşaat ve Taşımacılık Şirketi ile sponsorluk anlaşması yaptı.

01 ARALIK 2021 ÇARŞAMBA 17:19
1
928
0
AA aa
BERİ İNŞAAT DEMİRSPORA SPONSPOR OLDU

Bingöl 1. Amatör lig'de mücadele eden Genç Demirspor, yaptığı sponsorluk anlaşması ile mali açıdan rahat bir nefes aldı. Hedefini BAL ligi  olarak belirleyen ve bu ölçüde çalışmalarını sürdüren Demirspor yönetimi Bingöl'ün güçlü firmalarından ve Yönetim kurulu başkanlığını hemşerimiz Veysel Beri'nin yaptığı Beri İnşaat ve Taşımacılık Şirketi ile sponsorluk anlaşması yaptı.

Beri İnşaat ve Taşımacılık Şirketi ile yaptıkları sponsorluk anlaşmasının kulübün geleceği açısından çok önemli olduğunu ifade eden Demirspor Başkanı Yunus Sayın, "Göreve geldiğimiz andan itibaren iddialı bir ekip kurmak için yoğun mesai kat ettik    ve takımımızı Genç ilçemiz de yaşayan gençler ile güçlendirdik. Tabi kadroyu kurarken mali olarak güçlenmemiş lazımdı.  Bizlere güvenerek sponsorluk anlaşması imzalayan Genç'li hemşerimiz Beri İnşaat ve Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Beri'ye Genç halkı ve Demirspor taraftarı adına teşekkür ederiz. Bu anlaşma ile kulübümüz yarınlara daha güçlü bakacak ve Demirspor hak ettiği liglerde mücadele edecektir diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın