09 Şubat 2023 Perşembe

BİN 300 ÖĞRENCİ GİYDİRİLDİ

Genç ilçesinde ihtiyaç sahibi Bin 300 öğrenci, hayırsever iş insanı hemşerimiz Abdurrahim Özge tarafından giydirildi.

03 OCAK 2023 SALI 18:49
1
729
0
AA aa
BİN 300 ÖĞRENCİ GİYDİRİLDİ

Gençli hayırsever iş insanı Abdurrahim Özge, her yıl olduğu gibi bu yılda  ihtiyaç sahibi öğrencileri unutmadı. Her fırsatta yaptığı hayırlı yardımlarla dua alan Özge ailesi bu kez de Genç Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen Bin 300 öğrencinin kış aylarında üşümemesi adına bot ve mont yardımında bulundu. 

KAPTANOĞLU: ÖZGE AİLESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM" 

Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezinde düzenlenen dağıtım töreniyle öğrencilere hediyeleri takdim edilirken Genç Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu'da yaptıkları hayırlı yardımlardan dolayı Özge ailesine teşekkür ettiklerini ifade etti. Kaptanoğlu, "Saadet Hanım ve eşi Abdurrahim Özge her fırsatta eğitimin yani sıra böylesi hayırlı işler yaparak takdiri hak ediyorlar. Ben kendilerine gösterdikleri duyarlılıktan ötürü şükranlarımı sunuyorum" dedi. 

ÖZGE: " YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK"

Özge ailesi olarak yardımlara devam edeceklerini ifade eden Saadet Özge, "Genç ilçesinde daha önceleri yaptığımız yardımlar vardı. Genç Kaymakamlığımız ile görüşerek ihtiyaç doğrultusunda bu kezde ihtiyaç sahibi öğrencilerimizi giydirmeye karar verdik. Bugün itibari ile Bin 300 öğrencimize bot ve mont hediye ettik. Çocuklarımızın gözlerindeki mutluluğu görünce bizlerde çok mutlu olduk" diye konuştu.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
08.02.2023
14:03
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Fırın işletmeciliği yapan hayırsever iş insanları Mustafa Erdoğmuş ve ortağı Yusuf Altunhan, örnek bir davranışa imza atarak depremin ilk anından itibaren kendilerine ait 2 fırında ürettikleri 5 bin ekmeği günlük olarak deprem bölgelerine yolluyor.
08.02.2023
11:36
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
Bingöl'de Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'ndeki gönüllü kadınlar, deprem bölgelerine gönderilmek üzere günde 100 adet battaniye üretimi yapmaya başladı.
07.02.2023
21:09
DEVRAN`DAN YÜREK ISITAN YARDIM
DEVRAN'DAN YÜREK ISITAN YARDIM
Gençli hayırsever iş insanı Enis Devran, depremzedeler için 1 tır dolusu yaşam malzemesinin yanı sıra şirket araçlarını da deprem bölgesine yolladı.
07.02.2023
18:34
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
Kaymakamlık ve Belediye koordinesinde depremzedelere ulaştırılmak üzere giysi, gıda, ısınma ile hijyen malzemelerinden oluşan ilk yardım tırı dualar eşliğinde yola çıktı.
07.02.2023
12:58
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
Bingöl'de Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstriyel Ekmek Üretim Tesisinde, depremzedeler için günde 15 bin ekmek üretimi yapılıyor. Üretilen ekmekler, valilik, belediye ve AFAD koordinesinde deprem bölgelerine yollanacak.
07.02.2023
09:11
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN   CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
Malatya'da Yaşayan 6 Kişilik Bingöllü Aileden Sağ Kurtulan Olmadı... Enkaz Altından Çıkarılan Ailenin Cenazeleri Bingöl'e Getirilecek.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın