25 Nisan 2024 Perşembe

BİNGÖL'DE 10 KİLO ESRAR ELE GEÇİRİLDİ

Bingöl'de Jandarma ve emniyet ekiplerince Genç İlçesi'nde yapılan iki ayrı çalışmada 10 kilo esrar maddesi ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı.

26 ŞUBAT 2024 PAZARTESİ 17:48
0
816
0
AA aa
BİNGÖL`DE  10 KİLO ESRAR ELE GEÇİRİLDİ

Bingöl Valiliği, Genç İlçesi'nde kolluk kuvvetlerince yürütülen çalışmalar neticesinde toplamda 9 kilo 750 gram uyuşturucu madde ele geçirildiğini, gözaltına alınan iki şahısla ilgili adli işlemlerin devam ettiğini bildirdi.

JANDARMA VE EMNİYET ORTAK ÇALIŞTI

Bingöl'de İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda, Genç ilçesinde 4 kilo 750 gram uyuşturucu madde ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı.

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada, "İl Jandarma Komutanlığı unsurları ve Genç İlçe Emniyet Amirliğince uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik müşterek yapılan çalışmalar sonucunda, Genç ilçesinde icra edilen faaliyette M.A. ve O.T. isimli şüpheli şahıslar 4 kilo 750 gram esrar maddesi ile yakalanmıştır. Olay ile ilgili M.A ve O.T. isimli şüpheli şahıslar hakkında adli işlemler devam etmektedir" denildi.

5 KİLO UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Bingöl'de İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince icra edilen faaliyette 5 kilo uyuşturucu madde ele geçirildi.

Bingöl Valiliğinden yapılan açıklamada, “İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca, uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticaretinin önlenmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; Genç ilçesinde icra edilen faaliyette 5 kilo kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir. Bingöl İl Jandarma Komutanlığının uyuşturucu madde ile mücadelesi halkımızın desteği ile devam edecektir” denildi.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın