03 Ekim 2023 Salı

BİNGÖL'DE ERDOĞAN COŞKUSU

Resmi olmayan sonuçlara göre yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, Bingöl'de Kılıçdaroğlu'na iki katı fark attı. Kutlamalar yapan Erdoğan gönüllüleri, şehirde konvoylarla seçim kutlamalarını sürdürüyor.

28 MAYIS 2023 PAZAR 21:11
2
1534
0
AA aa
BİNGÖL`DE ERDOĞAN COŞKUSU

SİNAN ATAN / ÖZEL HABER 

Cumhurbaşkanlığı 2'inci tur seçimlerinde ülke genelinde sandıkların yüzde 98,22'si açıldı. Şu ana kadar açılan verilere göre ülke genelinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yüzde 52,12, Kemal Kılıçdaroğlu ise yüzde 47,88 civarında oy aldı. 

Bingöl'de açılan sandıklarda ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yüzde 68,14 (95 bin 760), Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 31,86 (44 bin 771) oy aldı. 

Kentte seçime katılım oranı ise yüzde 74,52 olarak açıklandı. 

Resmi olmayan sonuçlara göre, Recep Tayyip Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanlığı'na seçildi. Sonuçların ardından ülke genelinde olduğu gibi Bingöl'de de AK Parti SKM önünde davul-zurnalı kutlama yapıldı, konvoylar eşliğinde şehir turları atılmaya başlandı.

BİNGÖL MERKEZ VE İLÇELERDE SONUÇLAR İSE ŞÖYLE 👇👇

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın