BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇTİ

Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, seçim beyannamesinde yer alan 22 projeden birini daha hayata geçirdi. Başkan Dirik'in vaatleri arasında yer alan 4 adet semt sahası tamamlanma aşamasına geldi.

30 NİSAN 2022 CUMARTESİ 18:32
0
1336
0
AA aa
BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇTİ

Başkanlık koltuğuna oturduğu günden beri ekibiyle beraber halkın beklentilerini karşılayan hizmetlere imza atan Genç Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, adaylık döneminde verdiği vaatleri de yerine getirmek için gecesini gündüzüne katarak çalışmalarına devam ediyor. Başkan Dirik'in gençler için en önemli vaatleri arasında yer alan ‘Semt Sahaları Projesini ‘de hayata geçti. Çalışmaların 1 aylık süre içerisinde tamamlanacağı ve resmi olarak açılışının yapılacağı öğrenildi. 

BAŞKAN DİRİK: “GENÇLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Genç'in 4 ayrı noktasına kazandırılan sentetik çim futbol sahasının gençlere hayırlı olmasını dileyen Başkan Dirik, “Hayata geçirdiğimiz bu proje ile ilçemizin spor ile anılan şehir olması yolunda çok önemli bir adım attığımıza inanıyorum. Yapacağımız başka projeler ile bu sayıyı artırmayı ve gençlerimizin istediği bütün koşulları kendilerine sağlamayı amaçlıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'nın finansmanı ile yapılan semt sahalarımız için desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Sayın Cevdet Yılmaz'a, Bingöl Milletvekilimiz Sayın Feyzi Berdibek'e ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik'e ilçe halkım adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın