25 Haziran 2024 Salı

BİŞHAK'TAN SEVİNDİREN BAYRAM HEDİYESİ

Bingöl Şehit Aileleri Gazileri ve İnsan Hakları (BİŞHAK) Derneği tarafından yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Bingöl merkez ve ilçelerinde ikamet eden 500 şehit ve gazi çocuğa ayakkabı hediye edildi.

04 HAZİRAN 2024 SALI 18:54
0
667
0
AA aa
BİŞHAK`TAN SEVİNDİREN BAYRAM HEDİYESİ

Bingöl Şehit Aileleri Gazileri ve İnsan Hakları (BİŞHAK) Derneği Başkanı Vahap Baysal ve Başkan Yardımcısı Faysal Çakar'ın girişimleriyle temin edilen 500 ayakkabı, dernek binasında şehit ve gazilerin çocuklarına hediye edildi.

İsmini açıklamayan hayırsever bir iş insanının desteğiyle yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde şehit ve gazilerin çocukları sevindirilirken, BİŞHAK Başkanı Vahap Baysal, yapılan bu anlamlı yardımdan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

Baysal; “Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hayırsever iş insanımız ile iletişime geçip kendisinden şehit ve gazilerimizin aileleri için destek istedik. Kendisi de sağ olsun bizleri kırmayarak 500 çocuk için ayakkabı hediye etti. Gönderilen hediye ayakkabıları dernek binamızda dağıttık. Gerçekten de çocuklarımızın yüzlerinde ki mutluluk görülmeye değerdi. Bu anlamlı yardımdan dolayı şehit ve gazi yakınlarımız adına hayırsever iş insanımıza çok teşekkür ediyoruz”

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın