09 Şubat 2023 Perşembe

BİTSİN ARTIK BU ÇİLE

Genç ilçesinde PTT Şubesinin önünde işlem kuyruğu bitmek bilmiyor. Tek personelle iş çözmeye çalışan PTT şubesinde personel sayısının artırılmasını talep eden vatandaşlar, çektikleri çilenin artık son bulmasını istiyor.

12 OCAK 2023 PERŞEMBE 16:37
1
1004
0
AA aa
BİTSİN ARTIK BU ÇİLE

PTT Şubesi'nde işlem yaptırmak isteyen vatandaşlar her gün uzun kuyruk çilesi yaşıyor. Devlet tarafından doğalgaz, elektrik ve yardıma muhtaç vatandaşlara verilen nakdi yardımların PTT şubesinden ödenmesi ve bu işleminde tek personelle yürütülmesi tepkileri de beraberinde getiriyor.

“İNSAN ONURUNA YAKIŞMAYAN GÖRÜNTÜLER VAR”

Vatandaşlar, saatlerce işlem sırası beklediklerini belirterek, yetkililerin önlem almasını istiyor. Uzun kuyruklar nedeniyle saatlerce beklediklerini ve yaşanılan görüntülerinde insanlık onuruna yakışmadığını ifade eden vatandaşlar, “ PTT şubesinde tek personelle yüzlerce vatandaşın mağdur edilmesi ve saatlerce bekletilmesi akıl alacak iş değil. Bu problemin biran önce çözüme kavuşturulması gerekiyor. Çektiğimiz çilenin son bulması için yetkililerden destek bekliyoruz” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
08.02.2023
14:03
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
HAYIRSEVER ORTAKLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Fırın işletmeciliği yapan hayırsever iş insanları Mustafa Erdoğmuş ve ortağı Yusuf Altunhan, örnek bir davranışa imza atarak depremin ilk anından itibaren kendilerine ait 2 fırında ürettikleri 5 bin ekmeği günlük olarak deprem bölgelerine yolluyor.
08.02.2023
11:36
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
DEPREMZEDELER İÇİN BATTANİYE ÜRETİMİ BAŞLADI
Bingöl'de Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'ndeki gönüllü kadınlar, deprem bölgelerine gönderilmek üzere günde 100 adet battaniye üretimi yapmaya başladı.
07.02.2023
21:09
DEVRAN`DAN YÜREK ISITAN YARDIM
DEVRAN'DAN YÜREK ISITAN YARDIM
Gençli hayırsever iş insanı Enis Devran, depremzedeler için 1 tır dolusu yaşam malzemesinin yanı sıra şirket araçlarını da deprem bölgesine yolladı.
07.02.2023
18:34
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
YARDIM TIRI DUALARLA UĞURLANDI
Kaymakamlık ve Belediye koordinesinde depremzedelere ulaştırılmak üzere giysi, gıda, ısınma ile hijyen malzemelerinden oluşan ilk yardım tırı dualar eşliğinde yola çıktı.
07.02.2023
12:58
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
GÜNLÜK 15 BİN EKMEK GÖNDERİLECEK
Bingöl'de Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstriyel Ekmek Üretim Tesisinde, depremzedeler için günde 15 bin ekmek üretimi yapılıyor. Üretilen ekmekler, valilik, belediye ve AFAD koordinesinde deprem bölgelerine yollanacak.
07.02.2023
09:11
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN   CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
6 KİŞİLİK BİNGÖLLÜ AİLE NİN CANSIZ BEDENLERİNE ULAŞILDI
Malatya'da Yaşayan 6 Kişilik Bingöllü Aileden Sağ Kurtulan Olmadı... Enkaz Altından Çıkarılan Ailenin Cenazeleri Bingöl'e Getirilecek.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın