26 Mayıs 2024 Pazar

BU PROJE BİNGÖL'E YAKIŞIR

Bingöl Bağımsız Milletvekili Adayı Fesih Zeki Mert, doğduğu şehrin en büyük eksikliklerinden biri olarak gördüğü Kanser Araştırma Hastanesi'nin bir an önce yapılması için harekete geçeceğini söyledi.

11 MAYIS 2023 PERŞEMBE 18:58
1
1173
0
AA aa
BU PROJE BİNGÖL`E YAKIŞIR

HASTANE DE VAR OTEL DE

Bingöl'de değer katacak en değerli projelerden birinin Kanser Araştırma Hastanesi olduğunu söyleyen Mert, "İlimizde hayata geçireceğimiz projede 1 adet Kanser Araştırma Hastanesi, 1 adet Alışveriş Merkezi, 1 adet 5 yıldızlı otel ve 2 adet Konut (tower) nitelikli yapı imalatı yapacağız. Buradan da anlaşılacağı gibi yalnız bir hastane değil, sağlık turizmi ile bölgeye yurt dışından bile hasta gelmesini sağlayacak bir komleksten bahsediyorum. Kanser Araştırma Hastanesi projesini vizyon projelerimden biri olarak görüyorum. Kuracağımız bu hastane için yurtdışından çok önemli fonlarla destek alacak ve kısa sürede hayata geçireceğiz. Kanada Sağlık Bakanlığı'yla da bu hususta özel temaslarımız oldu. Çalıştırılacak uzman hekimlere kadar gerekli temaslarımız bulunuyor. Bu proje dahilindeki hem hastane, hem otel, hem de iş merkezi Bingöl'e çok ciddi bir nefes aldıracak, katma değer sunacak ve sağlık turizmi bakımından da önemli bir merkeze dönüşmemize vesile olacak. Burada da çok ciddi bir istihdam kapısı aralanmış olacak” diye konuştu.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
24.05.2024
19:13
OMAY `SİLAHLI KORUMA YOKTU, BİZDE DE SİLAH YOKTU
OMAY 'SİLAHLI KORUMA YOKTU, BİZDE DE SİLAH YOKTU
33 askerin şehit edildiği olayda gazi olan Erkan Omay: 'O gün de Kurban Bayramı'na yakın bir gündü. Kurbanın çocukları olarak tarihe geçtik. Ben ülkemle ve vatanımla gurur duyuyorum. Bugün bir savaş, çatışma olsa her daim giderim. Biz dün askerdik, bugün askeriz, yarın da askeriz'
24.05.2024
18:21
BİNGÖL`ÜN TRAFİK SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
BİNGÖL'ÜN TRAFİK SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
İl Trafik Komisyonu Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta başkanlığında toplandı. Alt komisyon kurulması kararının alındığı toplantıda, aktarılan görüşlerin bu komisyon tarafından tespiti ve üretilen çözümlerinin İl Trafik Komisyonuna sunması ve bu doğrultuda kesin kararın alınması kararlaştırıldı.
23.05.2024
17:16
BOZGAN`A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
BOZGAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
Genç Devlet Hastanesine başhekim olarak resmi ataması yapılan Dr. Burak Bozgan'a Kaymakam Muhammet Güzel ve İl Sağlık Müdürü Veysel Tosun tarafından hayırlı olsun ziyareti yapıldı.
23.05.2024
16:02
BAYLAS, GÖREVİ DEVRALDI
BAYLAS, GÖREVİ DEVRALDI
Önceki dönem Sağlık Müdürü Burak Bozgan'ın başhekim olarak atanmasının ardından Genç İlçe Sağlık Müdürlüğü görevineBingöl Ambulans Servisi Başhekimi Burak Caner Baylas atandı.Baylas, göreve başladı.
23.05.2024
13:41
MİL-DİYANET SEN`DEN ÇAĞRI!
MİL-DİYANET SEN'DEN ÇAĞRI!
Mil-Diyanet Sen Genç İlçe Başkanı Hasan Buketçi, manevi tahribata ve aileye yönelik tehditlerin giderek arttığını belirterek, aralarında LGBT derneklerinin kapatılmasının ve TikTok'un kontrol altına alınmasının da bulunduğu bir dizi önlemlerin alınması için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulundu.
23.05.2024
13:40
MİL-DİYANET SEN`DEN ÇAĞRI
MİL-DİYANET SEN'DEN ÇAĞRI
Mil-Diyanet Sen Genç İlçe Başkanı Hasan Buketçi, manevi tahribata ve aileye yönelik tehditlerin giderek arttığını belirterek, aralarında LGBT derneklerinin kapatılmasının ve TikTok'un kontrol altına alınmasının da bulunduğu bir dizi önlemlerin alınması için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulundu.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın