25 Nisan 2024 Perşembe

CANSIZOĞLU, SAHİPSİZLİĞE İSYAN ETTİ

Gençli hemşerimiz iş insanı Yılmaz Cansızoğlu, Yeni Genç Muratspor'a sezon başından beri Genç Kaymakamlığı, Genç Belediyesi ve kendi şirketinin destek olduğunu ifade ederek gençlere sahip çıkılmamasını eleştirdi. Genç nüfusuna kayıtlı olan herkese seslenen Cansızoğlu, tüm herkesin Genç Muratspor'a sahip çıkmasını istedi.

12 MAYIS 2023 CUMA 17:04
0
1197
0
AA aa
CANSIZOĞLU, SAHİPSİZLİĞE İSYAN ETTİ

Uzun yıllar sonra Profesyonel lige yükselme umutları yeşeren ve finale kalan Yeni Genç Muratspor, Bingöl Gençlikspor ile şampiyonluk maçına çıkacak. İlçe kamuoyunda ve gençlik kanadında yarın oynanacak maç öncesi büyük bir heyecan yaşanırken, sezon başından beri takımın tüm masraflarını Genç Kaymakamlığı, Belediye ve kendi imkanlarıyla üstlenip şuana kadar 200 Bin TL maddi destek sunan iş insanı Yılmaz Cansızoğlu, yaşanan sahipsizlige adeta isyan etti ve takıma tüm herkesin sahip çıkmasını istedi.

"FİNAL MAÇINA 50 BİN TL PRİM KOYUYORUM VE ÖRNEK OLMASINI İSTİYORUM"

Sezon başından bu yana takıma 200 Bin TL'nin uzerinde nakdi yardımda bulunduğunu ifade eden Cansızoğlu, "Gençlerimiz bizim herseyimiz diyenler nedense hep söylemde kalıyorlar. İş ciddiye binince gençlik umurlarında dahi olmuyor. Kaymakamlık, Belediye ve kendi şirketimin ayırdığı bütçe ile takımımız bugünlere geldi ve yarın da inşallah şampiyon olup profesyonel lige çıkacaktır. Ben kendi şahsım olarak yarın ki maç için 50 Bin TL Prim vereceğim. Gönül ister ki diğer iş insanlarımız da aynı duyarlılığı gösterip temsilcimize gerekli desteği sunsunlar. Bu takım hepimizin ve bu gençler bizim çocuklarımız. Çocuklarımıza, gençlerimize sahip çıkmak Gençliyim diyen herkesin boynunun borcudur.

HABER:SİNAN  ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın