01 Mart 2024 Cuma

CANSIZOĞLU'NDAN BÜYÜK FEDAKARLIK

Bölgesel Amatör Lig 11.grupta mücadele temsilcimiz Muratspor'a daha önce sponspor olup maddi destek sunan Fidan 12 Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Cansızoğlu, bu kezde takıma malzeme desteği sunarak örnek bir davranışa imza attı.

02 ARALIK 2023 CUMARTESİ 16:16
1
1258
0
AA aa
CANSIZOĞLU`NDAN BÜYÜK FEDAKARLIK

Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden temsilcimiz Genç Muratspor'a ilçe protokolü başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışında yaşayan herkes destek olmaya devam ediyor. Takımın Amatör Liginden BAL ligine çıkmasında büyük fedakârlıkları olan Yılmaz Cansızoğlu'nun yaptığı son jest ise gönülleri fethetti. 

Takımla beraber akşam yemeğinde bir araya gelen Cansızoğlu, malzeme konusunda takıma söz verdi ve son aldığı fidan dikme işinden elde edeceği gelirin bir kısmını Muratspor'a bağışlama sözü verdi. 

Her defasında takım için büyük fedakarlıklar yapan Cansızoğlu'nun bu tutumu ise Spor kamuoyu tarafından büyük övgü aldı.

HABER: SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın