CHP GENÇ'TE İFTAR VERDİ

CHP tarafından Genç İlçesinde iftar yemeği verildi. Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğinde vatandaşların talepleri dinlenirken, CHP'nin projeleri de anlatıldı.

22 NİSAN 2022 CUMA 19:04
5
774
0
AA aa
CHP GENÇ`TE İFTAR VERDİ

Yakın zamanda Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Genç İlçe Başkanlığına getirilen Salahaddin Taşdemir, siyasette farkını ortaya koymaya başladı. Vatandaşla kurduğu ikili diyalogları nedeniyle halk tarafından sevilen Taşdemir ve ekibi vatandaşları iftar sofrasında bir araya getirdi. STK ve Siyasi Parti temsilcilerinin de katılımı ile gerçekleşen iftar yemeğinde vatandaşların talep ve beklentileri de dinlenildi. 

İlçe Başkanı Taşdemir ve yönetimi misafirleriyle tek tek ilgilenirken, program sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Salahaddin Taşdemir, CHP'nin son yıllarda büyük bir değişim gösterdiğini ve halkın partisi olduklarını ifade etti.
Taşdemir; " İftar yemeğimize katılan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Bugün verdiğimiz iftarda kardeşliğimizi bir kez daha pekiştirmis olduk. CHP halkın partisidir. Her alanda kim haksızlığa uğradıysa onun kimliğine, inancına ve yaşam tarzına bakmaksızın uğradığı haksızlığın giderilmesi için çaba harcarız. Bu mücadeleyi yapıyoruz, yapmaya da kararlıyız ta ki bu ülkeye barış, huzur gelinceye kadar." dedi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın