06 Aralık 2022 Salı

CUMHUR İTTİFAKINA GÜVENİN

Genç ilçesinde MHP milletvekillerinin oluşturduğu heyet tarafından Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantısı yapıldı.

16 EYLÜL 2022 CUMA 15:43
0
839
0
AA aa
CUMHUR İTTİFAKINA GÜVENİN

Adım Adım 2023 ilçe ilçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları  programı kapsamında Genç ilçesine gelen Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekilleri Baki Şimşek ve Olcay kılavuz ile MYK Muhammed Köse Alper Erdem Eyüp Gönültaş MHP İl Başkanı Nurettin Varol MHP İzmir Narlıdere İlçe Başkanı Metin Keskin ve Genç İlçe Başkanı Nurullah Güçden programda partililer ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

AMACIMIZ ISTEK VE VE TALEPLERİ NOT ALMAK 

Kılavuz toplantıda programlardaki amaçlarının insanların istek ve taleplerini not ederek ilgili makamlara arz etmek olduğunu söyledi. 

Bingöl ün çok özel bir şehir olduğunu ifade eden Kılavuz, kentte çok huzurlu bir ortamı gördüklerini belirtti. Kılavuz, şöyle devam etti: 

Tesadüf değildi Cumhuriyet'imizin 100. yıl dönümüne çok az bir süre kaldı. Dolayısıyla bir taraftan Yunanistan Amerika'nın desteğiyle o gayri askeri olan adaları cephaneliğe dönüştürmüş. Sürekli küstahça alçakça Türkiye'yi tahrik ediyor ve sabrımızı zorluyorlar. Suriye ve Irak'ın içerisinde savaş ve çatışmalar var. Orada da terör koridoru açmak istiyorlar. Ama şükürler olsun Türk ordusu kahraman askerlerimiz polislerimiz korucularımız çok olağanüstü mücadeleyle ihaneti bulundukları yerde boğarak gömerek o teröristlere fırsat vermiyor.  Aynı zamanda içimizde de uzantıları var Türk devletinin ve milletinin bu mücadelesinde rahatsız olanlar var. 

SORUNLARI ÇÖZERSE CUMHUR İTTİFAKI ÇÖZER 

Bakı Şimşek de Türkiye'nin bölgenin en güçlü ülkesi olduğunu anlattı. Emeklilikte yaşa takılanlar sorununun yılbaşından önce çözüleceğini kaydeden Şimşek, Emeklimizin de memurumuzun da işçimizin de köylümüzün de korucumuzun da askerimizin de polisimizin de bu memleketin her bir evladının yüzünü güldüreceğiz. Cumhur İttifakı'nın borcudur. Ekonomiyle ilgili sorunları çözecek Allah'ın izniyle. Bu milletin her sorunun çözecek irade var. ifadelerini kullandı. 

Kültür Merkezi Proğramının ardından heyet çarşı merkezinde vatandaşları ziyaret etti.

haber:sinan atan

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın