04 Haziran 2023 Pazar

DEVRAN, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK Parti'den Bingöl Milletvekili Aday Adayı olan İnşaat Mühendisi Enis Devran, 'Bu seçim ülkemizin hem bugünü hem yarını için oldukça büyük önem taşıyor. Çalışan ve üreten genç bireylerin de siyasette aktif rol alması gerektiği inancıyla aday adaylığımı açıkladım' dedi.

16 MART 2023 PERŞEMBE 19:04
2
1919
0
AA aa
DEVRAN, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bingöl'ün sevilen iş insanlarından Enis Devran bugün yoğun ilgi eşliğinde AK Parti Bingöl İl Başkanlığı'na giderek 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için Bingöl'den Aday Adaylığı müracaatını yaptı. Başvuru dosyasını AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar'a takdim eden Devran, parti üyelerine hitaben bir konuşma da yaparak hem Cumhurbaşkanı Erdoğan hem de AK Parti için destek talebini dile getirdi.

“Bu seçim ülkemizin hem bugünü hem yarını için oldukça büyük önem taşıyor. Çalışan ve üreten genç bireylerin de siyasette aktif rol alması gerektiği inancıyla, aranızdan genç bir kardeşiniz olarak elimi taşın altına sokmam gerektiğini düşünüyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde atılan 2023 temelleri üzerinden ülkemizi ve ilimizi aynı heyecanla daha yüksek bir seviyeye taşımak, Bingöl'ümüzün isteklerini, önerilerini, sorunlarını dile getirmek ve çözüm olmak adına Ak Partiden Milletvekili aday, adaylığımı burada sizlerin huzurunda ilan ediyorum.” dedi. 

ENİS DEVRAN KİMDİR?

10 Eylül 1982 yılında Bingöl'ün Genç İlçesinde doğdum. İlkokulu Genç Merkez İlkokulu'nda, Ortaokul ve Lise eğitimini ise Bingöl Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamladım. 2008 Yılında Yakın Doğu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İngilizce İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra günümüze kadar İnşaat sektöründe faaliyet gösterdim. 2009-2010 Yılları arasında askerlik görevimi Kısa dönem olarak Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde tamamladım. Halen Aktif olarak İnşaat sektöründe faaliyet yürütmekteyim.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın