EĞİTİMDE ÇITA YÜKSELİYOR!

Genç ilçesinde incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, Eğitim kalitesi gün geçtikçe yükseliyor. Bizlerde elimizden gelenin daha fazlasını yaparak çıtayı daha fazla yukarılara taşıyacağız dedi.

04 HAZİRAN 2022 CUMARTESİ 12:49
0
669
0
AA aa
EĞİTİMDE ÇITA YÜKSELİYOR!

Genç ilçesinde hayırsever işadamı Rahim Özge tarafından yaptırılan anaokulunda incelemelerde bulunmak için Genç ilçesine ziyaret gerçekleştirilen Bingöl Vali Yardımcısı Fatih Kaya ve İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel yüklenici firma yetkilisinden inşaat hakkında bilgi aldı. 

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Yücel, “Son yıllarda ilçede inşaatı tamamlanan ve devam eden okullar sayesinde eğitim öğretimde oldukça rahatladık. Yeni açılacak olan okullarımız sayesinde eğitim kalitemizin iyice yükseleceğine inanıyorum. Bizler de üstümüze düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimiz için ne kadar emek versek, ne kadar yatırım yapsak azdır. Bizler çok iyi biliyoruz ki ülkemiz; iyi yetişmiş, kişilikli ve vizyon sahibi inançlı insanlarla büyüyecek ve güçlenecektir” dedi.

Haber : Sinan ATAN 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın