25 Haziran 2024 Salı

ERBAKAN'DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Genel seçimlerde gösterilen başarıdan dolayı Bingöl ve Genç'e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

26 EYLÜL 2023 SALI 19:42
0
1210
0
AA aa
ERBAKAN`DAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, partisinin düzenlemiş olduğu bir takım ziyaretler çerçevesinde Bingöl'e geldi. 

Genç Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret eden Erbakan, Bingöl Belediyesi Konferans Salonu'nda vatandaşlar ile bir araya geldi. 

"BİNGÖL HALKINA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZ"

Programda konuşan Erbakan, “ Yeniden Refah Parti'mizin 14 Mayıs seçimlerinde en yüksek oy oranına ulaştığı Bingöl'ümüze, Bingöl halkına, Bingöl teşkilatlarımıza teşekkür ziyareti olarak planladık. Herkese çok teşekkür ediyorum. Bingöl'de de ve Türkiye genelinde aziz milletimiz, 14 ve 28 Mayıs'ta devletinin, milletinin, yeni nesillerinin geleceğini düşünerek oy verdi ve Cumhur İttifakı'na destek oldu. Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçti. LGBT'cilere, dış güçlerin iktidar olması istediği kimselere, 5 yaşındaki çocuğa kuran öğretmek çağ dışılıktır diyenlere, Ayasofya'nın yeniden müzeye dönüşmesi lazım diyenlere, LGBT Türk aile yapısını bozmaz, zarar vermez diyenlere geçit vermedi elhamdülillah. Ancak bütün bunları yaparken ekonomik krizlere göğüs gererek, canını dişine takarak, bu hayat pahalılığına, bu enflasyona rağmen, daha büyük bir tehlikeden korunabilmek için Cumhur İttifakı'na destek oldu, sayın Cumhurbaşkanımıza destek oldu. Bu noktadan sonra artık yeni kurulan hükümetin hiçbir mazeretin arkasına saklanmadan bu aziz milletimizin derdine derman olması gerekiyor. Bu aziz milletimizin maddi sıkıntılarından, ekonomik krizden kurtarmak için, alım gücünü, refah seviyesini arttırmak için her türlü gayreti ortaya koyması gerekiyor.”

“Biz Yeniden Refah Partisi olarak mevcut hükümete her fırsatta çağrıda bulunuyoruz. Bugün de yapıcı bir muhalefet anlayışıyla, milletin derdine derman olma isteğiyle doğruya doğru yanlışa yanlış demeye devam ediyoruz. Ve diyoruz ki, ekonomi alanında takip ettiğiniz bu yol yanlıştır. Borca, faize, vergiye dayalı zamma dayalı bir ekonomi modeli, bu milletin suyunu çıkarmaktan başka bir işe yaramıyor. Yapılması gereken kamuda tasarrufa gidilmesi, mutlaka merkezi hükümet dahil olmak üzere yerel yönetim dahil olmak üzere denk bütçelerin gerçekleştirilmesi, denk bütçenin zorunlu hale getirilmesi. Millet bu ekonomik kriz ile boğuşurken kamuda hiç kimsenin gelirinden fazla gider yapmaya hakkı yoktur. Yapılacaklar bellidir. Denk bütçe yapılacak, havuz sistemi yapılacak, milli kaynak paketleri harekete geçirilecek, buradan elde edilen kaynak da önce millet anlayışıyla işçiye, memura, emekliye, çiftçiye, köylüye, küçük esnafa aktarılacak. Bu adımların atılması için iktidara, hükümete çağrıda bulunuyoruz, inşallah bu adımları biran evvel atarlar. Eğer bunları gerçekleştirmezlerse Yeniden Refah Partimiz, 2028'de iktidara gelecek ve bu adımları birer birer atacak”

"GENÇ İLÇESİNDE ESNAF ZİYARETİ YAPTI SORUNLARI NOT ALDI"

Bingol programının ardından Genç İlçesine teşekkür ziyareti gerçekleştiren Dr. Fatih Erbakan, kendisine iletilen sorunları tek tek not alarak çözüm için uğraşacaklarinin sözünü verdi. 

Program sonunda Fatih Erbakan'a BAL Liginde mücadele eden Yeni Genç Muratspor forması takdim edilirken, Erbakan'da kulübe maddi manevi destek sözü verdi. 

 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın