25 Temmuz 2024 Perşembe

GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Genç Kaymakamı Muhammet Güzel, Gazi ve Şehit ailelerini ziyaret etti. Güzel, 'Şehitlerimiz ve gazilerimiz için ne yapsak az. Onların sayesinde vatan topraklarında huzurlu bir şekilde yaşamaya devam ediyoruz'

28 EKİM 2023 CUMARTESİ 17:57
1
1448
0
AA aa
GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

İlçeye atandığı günden bu yana vatandaşlarla hemhal olup sorun ve talepler ile yakından ilgilenen Kaymakam Muhammet Güzel, bir yandan hane ve esnaf ziyaretleri yapıyor, bir yandan ise şehit ve gazi ailelerine misafir oluyor. Her daim şehit aileleri ve gazilerin yanlarında olduğunu belirten Genç Kaymakamı Muhammet Güzel: "Tarih boyunca zor şartlara rağmen zaferler elde eden milletimizin, sahip olduğu vatan sevgisi ve istiklal ruhu tüm dünyaya örnek olmuştur. Milletimizin kazandığı büyük zaferlerin temelinde canlarını hiç çekinmeden feda eden şehitlerimiz ile gazilerimiz yer almaktadır. Şehitlerimiz ve gazilerimiz için ne yapsak azdır. Onların sayesinde vatan topraklarında huzurlu bir şekilde yaşamaya devam ediyoruz. Allah şehitlerimizin mekânlarını cennet etsin, gazilerimize de sonsuza kadar minnettarız” dedi.

 Maddi destekten çok manevi desteğe ihtiyaç duyduklarını dile getiren gaziler ve şehit aileleri gerçekleşen ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını ifade edip Kaymakam Güzel'e ve beraberindekilere teşekkür etti.

Kaymakam Güzel'e ziyaretlerde Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, İlçe Emniyet Müdürü Ozan Gün, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Deniz Işılar, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mecit Elüstü ve Genç Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Cihan Aran eşlik etti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
24.07.2024
16:47
BİNGÖL`DE BIÇAKLI DEHŞET: 2 ÖLÜ 7 YARALI
BİNGÖL'DE BIÇAKLI DEHŞET: 2 ÖLÜ 7 YARALI
Bingöl'de madde bağımlısı olduğu belirtilen Emircan Z. adlı şahıs, dehşet saçtı. Önüne gelene sataşıp bıçakla saldıran şahıs, 9 kişiyi yaraladı. 2 kişi hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
24.07.2024
14:11
BİNGÖL.DE BIÇAKLI SALDIRI ÇOK SAYIDA YARALI VAR
BİNGÖL.DE BIÇAKLI SALDIRI ÇOK SAYIDA YARALI VAR
Bingöl'ün Yenişehir Mahallesi'nde bir grup tarafından gerçekleştirilen bıçakla saldırıda 10 kişi yaralandı. Yaralılar, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Bingöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
22.07.2024
14:38
SORUMSUZLUĞUN BÖYLESİ!
SORUMSUZLUĞUN BÖYLESİ!
Genç İlçesi Kültür Mahallesi'nde kapağı açık haldeki elektrik panosu tehlike saçarken, Tedaş yetkililerinin önlem almaması ise vatandaşların tepkisine neden oluyor.
22.07.2024
14:03
GENÇ, KAVRULACAK!
GENÇ, KAVRULACAK!
Genç ilçesinde hafta içi itibari ile sıcaklıklar artacak, termometreler 42 dereceyi gösterecek. Uzmanlar, kavurucu sıcaklar için dikkatli olunması tavsiyesinde bulunuyor.
22.07.2024
12:49
MİLLET KAFESİ HİZMETE AÇILDI
MİLLET KAFESİ HİZMETE AÇILDI
Genç Belediyesi tarafındanMillet bahçesinde açılan Millet Kafesi, özellikle aileler tarafından yoğun ilgi görüyor.
22.07.2024
11:14
GARAJ MAĞDURİYETİ DEVAM EDİYOR
GARAJ MAĞDURİYETİ DEVAM EDİYOR
İlçelere hizmet veren garajın satılması yeni yapılan ilçe garajının ise şehir merkezine uzak olması ve ulaşımda yaşanan sıkıntılar nedeniyle seyyar olarak sokak aralarında hizmet veren Genç - Bingöl minibüsçüleri, hem kendilerinin hem de vatandaşın mağdur olduğunu ifade etti.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın