25 Haziran 2024 Salı

GENGÖRÜ: 'YENİ BİR SİYASET ANLAYIŞI İNŞA ETMEK İSTİYORUZ

Bingöl Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ramazan Gengörü, çok sayıda kanaat önderi ve STK'nın 'aday ol' yönündeki çağrılarına kayıtsız kalmadı ve Akparti'den Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı

18 MART 2023 CUMARTESİ 15:34
48
1528
2
AA aa
GENGÖRÜ: `YENİ BİR SİYASET ANLAYIŞI İNŞA ETMEK İSTİYORUZ

Bingöl Devlet Hastanesi Başhekimi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ramazan Gengörü, Ak Parti'den Bingöl Milletvekili Aday Adaylığı için görevinden istifa edip müracaatını yaptı. Dosya takdiminin akabinde teşkilat ziyaretleri için temaslarına başlayan Gengörü, halk buluşmaları için de programlarını yürütüyor.

”PANDEMİ SÜRECİNDEKİ BAŞARILI ÇALIŞMALARI HALKTAN BÜYÜK TAKDİR TOPLAMIŞTI”

Bingöl Devlet Hastanesinde Başhekimlik görevine başladığı günden bu yana, hastanede ve sağlık hizmetlerinin sunulmasında gözle görülür bir şekilde fark yaratan ve bu anlamda Bingöl halkının sevgisini ve güvenini kazanan Gengörü'nün, özellikle pandemi sürecindeki başarılı çalışmaları halktan büyük takdir toplamıştı.

”ÖZELLİKLE, GENÇ VE SOLHAN İLÇELERİNDE BÜYÜK HEYECAN YARATTI”

Gengörü'nün adaylığının, özellikle Genç ve Solhan ilçelerinde halkta büyük heyecan yarattığı ve aday olması halinde her iki ilçede de halktan ciddi anlamda teveccüh göreceği konuşuluyor. 

”BİNGÖL MERKEZ VE DİĞER İLÇELERDE DE ÖNEMLİ KARŞILIĞI VAR”

Halk arasında dürüst, mütevazı ve cana yakın kişiliğiyle bilinen Gengörü'nün, başhekimlik görevi süresince “vatandaş ile yakın iletişim halinde olması, yaşlı, kadın ve dezavantajlı hastalara ilişkin öncelikli hizmet yaklaşımı”  halkın teveccühünü kazanmasında önemli ölçüde etkili olduğu biliniyor.

UZM. DR. RAMAZAN GENGÖRÜ KİMDİR?

1985 yılı Bingöl doğumlu. İlköğrenimini Genç Yatılı İlköğretim Bölge Okulu'nda, ortaöğrenimini Ankara Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Bingöl Toplum Sağlığı Merkezi'nde Pratisyen Hekim olarak mesleğe başladı. Verem Savaş Dispanseri - Tüberküloz İl Koordinatörlüğü ve Aile Hekimliği görevlerinde bulundu. 
Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Anabilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi ve Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yaptı. 17.07.2020 tarihinde Bingöl Devlet Hastanesi'ne Başhekim olarak atandı.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_132)
30 Mart 2023 Perşembe 08:56
Sn. Başhekim Uzm. Dr. Ramazan GENGÖRÜ Hoca Başarıların Daim Olsun...
Beğendim (28) Beğenmedim (0)Cevapla
Misafir Kullanıcı (@Misafir_126)
18 Mart 2023 Cumartesi 16:40
Sn. Uzm. Dr. Ramazan GENGÖRÜ Bingöl'ümüze hayırlı ve güzel hizmetler yapacağına inanıyorum...
Beğendim (47) Beğenmedim (0)Cevapla
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın