GÖNÜLLERİ FETHETTİLER!

Genç Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan kurslarda eğitim gören miniklerin Kur'anı Kerim ve mevlid-i şerif performansı izleyiciden tam not aldı.

29 NİSAN 2022 CUMA 15:30
0
883
0
AA aa
GÖNÜLLERİ FETHETTİLER!

Genç Halk Eğitim Müdürlüğüne atandığı günden bu yana açtığı kursların yanı sıra hem personelinin hem de vatandaşlarla samimi diyaloglar kurarak takdir toplayan Kenan Halitoğlu ve ekibi başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. 
Son olarak Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ve yaklaşık 100 vatandaşın faydalandığı Hafızlık ve Din Eğitimi kurslarında eğitim gören minikler tarafından Kur'anı Kerim ve mevlid-i şerif okuma programı düzenlendi. 
Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe yoğun bir katılım sağlanırken, minikler okudukları Kur'anı Kerim ve mevlid-i şerif performanslarıyla izleyiciden tam not aldı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın