06 Aralık 2022 Salı

GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ TEŞEKKÜR ALDI

Genç Nüfus Müdürlüğünde uzun yıllardır şef olarak çalışan ve güler yüzlülüğü ile tanınan Halis Avcı'ya, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) tarafından teşekkür yazısı gönderildi.

08 KASIM 2022 SALI 15:45
3
1413
0
AA aa
GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ TEŞEKKÜR ALDI

Uzun yıllardır Nüfus Müdürlüğünde çalışan ve vatandaşlarla kurduğu samimi diyaloglardan dolayı çokça sevilen Halis Avcı, güler yüzlülüğü ve gelen vatandaşlara gösterdiği nezaketin karşılığını Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezinden aldığı teşekkür yazısıyla aldı.

CİMER tarafından Avcı'ya yazılan yazıda, “Vatandaşlara gösterilen sabır ve anlayış, nezaket kuralları, ve güler yüzlülüğünüz nedeniyle vatandaşlarımızca kurumumuza teşekkür olarak iletilmiştir. Bizlerde kurum olarak vatandaşlarımıza gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı şahsınıza çok teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın