26 Mayıs 2024 Pazar

HAYDİ 'GENÇ' KENETLENME VAKTİ

Yeni Genç Muratspor, BAL ligine yükselmek için Bingöl Gençlikspor ile şampiyonluk maçına çıkacak. Cumartesi günü saat 15.00'ta Bingöl Şehir Stadyumunda oynanacak mücadele için Dörtyol meydandan taraftarlar için sınırsız sayıda araç kaldırılacak.

11 MAYIS 2023 PERŞEMBE 19:28
0
1371
0
AA aa
HAYDİ `GENÇ` KENETLENME VAKTİ

Genç ilçesi Cumartesi günü tarihi günlerinden birini yaşayacak. Şampiyonluk için Genç kamuoyunda nefesler tutulurken sarı – kırmızılı futbolcularda şampiyonluk için kenetlendi ve kupayı Genç'e getireceklerine söz verdi. Şampiyonluk maçı öncesi tüm cadde ve sokaklarda maç için çağrılar yapılırken Genç Belediyesi ise tarihi maç için taraftarların Bingöl'e götürülmesi için sınırsız sayıda minibüs ve otobüs tutacak.

“DÖRTYOL MEYDANINDA TOPLANILACAK VE SINIRSIZ ARAÇ KALDIRILACAK”

Bingöl Şehir Stadyumunda Saat 15.00'ta başlayacak olan şampiyonluk maçı için tüm hazırlıklar tamamlanırken, Dörtyol meydanda taraftarlar saat 13.00 itibariyle bir araya gelecek ve Genç Belediyesi tarafından kendilerine tahsis edilecek olan otobüs ve minibüsler ile Bingöl'e akın edilecek.

“HEDEF 4 BİN TARAFTAR İLE STADYUMU HINCA HINÇ DOLDURMAK”

Tarihi maç öncesi Tabutçular Grubu ve 1975 Taraftarlar Derneği tarafından sokak sokak, mahalle mahalle çalışma yapıldı ve şampiyonluk maçına vatandaşlar davet edildi. Dev maç öncesi Bürokrat, siyasi ve vatandaşlara seslenen taraftarlar; “Bu tarihi maçta tüm Genç halkını Bingöl'e bekliyoruz. Ayrıca Bingöl'de yaşayan Gençliler de bizleri yalnız bırakmasınlar. Hep beraber stadyumu cehenneme çevirip taraftar desteği ile bu şampiyonluğu getireceğiz

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
24.05.2024
19:13
OMAY `SİLAHLI KORUMA YOKTU, BİZDE DE SİLAH YOKTU
OMAY 'SİLAHLI KORUMA YOKTU, BİZDE DE SİLAH YOKTU
33 askerin şehit edildiği olayda gazi olan Erkan Omay: 'O gün de Kurban Bayramı'na yakın bir gündü. Kurbanın çocukları olarak tarihe geçtik. Ben ülkemle ve vatanımla gurur duyuyorum. Bugün bir savaş, çatışma olsa her daim giderim. Biz dün askerdik, bugün askeriz, yarın da askeriz'
24.05.2024
18:21
BİNGÖL`ÜN TRAFİK SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
BİNGÖL'ÜN TRAFİK SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
İl Trafik Komisyonu Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta başkanlığında toplandı. Alt komisyon kurulması kararının alındığı toplantıda, aktarılan görüşlerin bu komisyon tarafından tespiti ve üretilen çözümlerinin İl Trafik Komisyonuna sunması ve bu doğrultuda kesin kararın alınması kararlaştırıldı.
23.05.2024
17:16
BOZGAN`A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
BOZGAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
Genç Devlet Hastanesine başhekim olarak resmi ataması yapılan Dr. Burak Bozgan'a Kaymakam Muhammet Güzel ve İl Sağlık Müdürü Veysel Tosun tarafından hayırlı olsun ziyareti yapıldı.
23.05.2024
16:02
BAYLAS, GÖREVİ DEVRALDI
BAYLAS, GÖREVİ DEVRALDI
Önceki dönem Sağlık Müdürü Burak Bozgan'ın başhekim olarak atanmasının ardından Genç İlçe Sağlık Müdürlüğü görevineBingöl Ambulans Servisi Başhekimi Burak Caner Baylas atandı.Baylas, göreve başladı.
23.05.2024
13:41
MİL-DİYANET SEN`DEN ÇAĞRI!
MİL-DİYANET SEN'DEN ÇAĞRI!
Mil-Diyanet Sen Genç İlçe Başkanı Hasan Buketçi, manevi tahribata ve aileye yönelik tehditlerin giderek arttığını belirterek, aralarında LGBT derneklerinin kapatılmasının ve TikTok'un kontrol altına alınmasının da bulunduğu bir dizi önlemlerin alınması için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulundu.
23.05.2024
13:40
MİL-DİYANET SEN`DEN ÇAĞRI
MİL-DİYANET SEN'DEN ÇAĞRI
Mil-Diyanet Sen Genç İlçe Başkanı Hasan Buketçi, manevi tahribata ve aileye yönelik tehditlerin giderek arttığını belirterek, aralarında LGBT derneklerinin kapatılmasının ve TikTok'un kontrol altına alınmasının da bulunduğu bir dizi önlemlerin alınması için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulundu.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın