25 Haziran 2024 Salı

HELAL OLSUN SİZE!

Genç Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'in yanı sıra İş insanları Yılmaz Cansızoğlu, İrfan Erdoğmuş ile Bingöl Kahve Meydanı Cafe, BAL ligine yükselen Yeni Genç Muratspor'a şampiyonluk primi verdi.

13 MAYIS 2023 CUMARTESİ 22:05
0
1574
0
AA aa
HELAL OLSUN SİZE!

Uzun yıllar sonra Genç ilçesi futbolda şampiyonluk yaşadı ve Yeni Genç Muratspor kurulduğu ilk sezonunda şampiyon olarak BAL ligine yükseldi.

Maçtan sonra Genç ilçesi karnaval alanına dönerken taraftarlar Kent Meydanında biraraya geldi ve şampiyonluğu doyasıya yaşadı.

Maçtan sonra Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, iş insanları Yılmaz Cansızoğlu, İrfan Erdoğmuş ile Bingöl Kahve Meydanı Cafe, Yeni Genç Muratspor'a maddi destek sunarak şampiyonluk primi verdi. 

"ERDOĞMUŞ VE CANSIZOĞLU BÜYÜK FEDAKARLIK GÖSTERDİ"

Kurum desteğinin dışında iş insanlarından sadece İrfan Erdogmus ve Yılmaz Cansızoğlu'nun sezon boyunca takıma verdikleri maddi manevi destek ilçe kamuoyunda büyük takdir topladı. Cansızoğlu ve Erdoğmuş'un BAL liginde de takıma büyük destek vermeleri ise taraftarın en büyük beklentisi. 

 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
25.06.2024
12:47
BİNGÖL`DE 2 BİN AİLEYE KURBAN ETİ DAĞITILDI
BİNGÖL'DE 2 BİN AİLEYE KURBAN ETİ DAĞITILDI
İhtiyaç sahiplerine yönelik birçok alanda yardım faaliyeti yürüten Bingöl Umut Kervanı Derneği, Kurban Bayramı'nda binlerce aileye kurban eti dağıttı.
25.06.2024
12:35
BİNGÖL`DE İTFAİYE EKİPLERİNE  DAĞCILIK EĞİTİMİ
BİNGÖL'DE İTFAİYE EKİPLERİNE DAĞCILIK EĞİTİMİ
Bingöl Belediyesine bağlı İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine dağcılık eğitimleri verilmeye başlandı.
25.06.2024
12:27
BİNGÖL`DE KURAL İHLALI YAPAN 2 BİN 255 SÜRÜCÜYE CEZA
BİNGÖL'DE KURAL İHLALI YAPAN 2 BİN 255 SÜRÜCÜYE CEZA
Bingöl Emniyet Müdürlüğü, 12-23 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilen uygulamalarda denetlenen 4 Bin 661 araçtan 2 Bin 255'ine kural ihlali nedeniyle cezai işlem uygulandığını bildirdi.
25.06.2024
11:31
BİNGÖL` DE KBRN BİRİMİ YENİDEN FAALİYETE ALINDI
BİNGÖL' DE KBRN BİRİMİ YENİDEN FAALİYETE ALINDI
Covid-19 nedeniyle KBRN biriminin kapatıldığını belirten Bingöl Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Samet Tatlı, '3 yıldan bu yana kapalı olan önemli bir birimimizi tekrardan faaliyete aldık. Bu ve buna benzer özellikli birimleri hastanemize kazandırmak için çalışmaya devam edeceğiz' dedi.
25.06.2024
11:02
ERAY BEKTAŞ TUZLU BELEDİYESİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU
ERAY BEKTAŞ TUZLU BELEDİYESİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU
Bektaş'ın yeni görevi, özellikle İstanbul'daki Bingöllüler tarafından memnuniyetle karşılandı.
25.06.2024
10:48
BİNGÖL`DE SU KAYNAGI  ÇOK AMA ....
BİNGÖL'DE SU KAYNAGI ÇOK AMA ....
Bölgede tarım alanı (dekar) başına düşen kullanılabilir su potansiyelinin en yüksek ilinin Bingöl olduğu vurgulanan DAP raporunda, kaynakların etkin bir şekilde kullanılamamasının üç temel sebebi ise şöyle sıralandı;
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın