04 Haziran 2023 Pazar

HELAL OLSUN SİZE!

Genç Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik'in yanı sıra İş insanları Yılmaz Cansızoğlu, İrfan Erdoğmuş ile Bingöl Kahve Meydanı Cafe, BAL ligine yükselen Yeni Genç Muratspor'a şampiyonluk primi verdi.

13 MAYIS 2023 CUMARTESİ 22:05
0
928
0
AA aa
HELAL OLSUN SİZE!

Uzun yıllar sonra Genç ilçesi futbolda şampiyonluk yaşadı ve Yeni Genç Muratspor kurulduğu ilk sezonunda şampiyon olarak BAL ligine yükseldi.

Maçtan sonra Genç ilçesi karnaval alanına dönerken taraftarlar Kent Meydanında biraraya geldi ve şampiyonluğu doyasıya yaşadı.

Maçtan sonra Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, iş insanları Yılmaz Cansızoğlu, İrfan Erdoğmuş ile Bingöl Kahve Meydanı Cafe, Yeni Genç Muratspor'a maddi destek sunarak şampiyonluk primi verdi. 

"ERDOĞMUŞ VE CANSIZOĞLU BÜYÜK FEDAKARLIK GÖSTERDİ"

Kurum desteğinin dışında iş insanlarından sadece İrfan Erdogmus ve Yılmaz Cansızoğlu'nun sezon boyunca takıma verdikleri maddi manevi destek ilçe kamuoyunda büyük takdir topladı. Cansızoğlu ve Erdoğmuş'un BAL liginde de takıma büyük destek vermeleri ise taraftarın en büyük beklentisi. 

 

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın