03 Ekim 2023 Salı

HEMŞERİMİZ ARTAR, ORMAN MÜDÜRÜ OLDU

Gençli hemşerimiz Remzi Artar, İznik Orman İşletme Müdürü olarak atandı.

05 AĞUSTOS 2022 CUMA 16:30
2
1105
0
AA aa
HEMŞERİMİZ ARTAR, ORMAN MÜDÜRÜ OLDU

Daha önce Eskişehir, Bursa gibi Büyükşehirlerde Müdür yardımcılığı pozisyonlarında çalışan hemşerimiz Remzi Artar, yapılan son atamalar ile birlikte Bursa İznik Orman İşletme Müdürlüğüne atandı. 
Yapılan atamalar ile ilgili Bursa Orman Bölge Müdürlüğü de sosyal medya hesaplarından tebrik mesajı yayımlayarak Artar'ın görevinin hayırlı olmasını diledi. 
REMZİ ARTAR KİMDİR?
1978 yılında Bingöl'ün Genç ilçesinde doğan Remzi Artar evli 3 çocuk babasıdır. 2010 yılında Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Mustafakemalpaşa Orman İşletme müdürlüğünde göreve başlayan Artar,  2010-2017 yılları arası Mustafakemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü, 2017-2019 yıllar arasında Bursa Orman İşletme Müdürlüğü Yıldırım Orman İşletme Şefliği, 2019-2020 Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü Eskişehir Orman işletme Müdürlüğü Müdür yardımcılığı, 2020-2022 yılları arası Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Gemlik Orman işletme müdürlüğünde görev yaptıktan sonra Bursa Orman Bölge Müdürlüğü İznik Orman İşletme Müdürlüğü görevine başlamıştır.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın