HİZMETTEN ANLADIĞIMIZ DA BU!

Genç Belediyesince şehir içi trafiği rahatlatmak amacıyla yapılan minibüs garajı boş kalırken, duyarsız sürücüler ise araçlarını sokak aralarına park etmeye ve trafiği felç etmeye devam ediyor.

04 AĞUSTOS 2021 ÇARŞAMBA 15:40
5
1584
0
AA aa
HİZMETTEN ANLADIĞIMIZ DA BU!

Genç ilçesinin kangrenleşen sorunlarından biri olan trafik karmaşası uzun yıllardır devam ediyor. Genç Belediyesi de trafiği rahatlatmak adına ilçeye minibüs garajı kazandırmış ve Köy minibüsleri başta olmak üzere Genç – Bingöl taşımacılığı yapan minibüslerin garajdan kalkış yapmaları ve trafik karmaşasına son vermesi planlanmıştı. Yapılan hizmete ve garaja rağmen duyarsız sürücüler garaj yerine yine sokak aralarına park etmeyi sürdürürken, vatandaşlar ise Belediye ve Emniyet Müdürlüğünce gerekli cezaların verilmesini talep ediyor.

GARAJA GİRMEYENLER CEZALANDIRILSIN!

Genç Belediyesi tarafından yapılan minibüs garajı yerine sokaklara park etmeyi ısrarla sürdüren sürücülere tepki gösteren vatandaşlar, “Yıllardır en büyük çilemiz olan trafik sorunu garaj ile birlikte sona erecek diye beklerken sürücülerimizin duyarsızlıkları bizleri fazlasıyla üzmekte. Bunun yanı sıra garaj içerisinde işyeri kiralayanlar ise zarar etmekteler. Emniyet Müdürlüğü ve Belediyeden beklentimiz kurallara uymayan ve garaj yerine sokak aralarına park eden sürücülerin en ağır şekilde cezalandırılmasıdır”

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın