HÜDA PAR, KARDEŞLİK İFTARİ DÜZENLEDİ

Genç ilçesinde düzenlenen iftara yüzlerce vatandaş katılırken programda bir konuşma yapan HÜDA PAR Genel Başkan yardımcısı Şeyhmus Tanrıkulu, toplumda var olan adaletsizliğin ancak İslami çözümle ortadan kalkabileceğini söyledi.

24 NİSAN 2022 PAZAR 19:39
0
979
0
AA aa
HÜDA PAR, KARDEŞLİK İFTARİ DÜZENLEDİ

HÜDA PAR Genç İlçe Teşkilatı tarafından Şölen Parkı ve Aile Çay Bahçesi yerleşkesinde  iftar programı düzenlendi. İftar programına, HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Şeyhmus Tanrıkulu, Genel İdare Kurulu Üyesi Yunus Emiroğlu, HÜDA Par İl ve ilçe yönetimleri, STK temsilcileri, kanaat önderleri, muhtarlar ve yüzlerce vatandaş katıldı.

Program Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından Hüda Par İlçe Başkanı İdris Ağırbaş'ın selamlama konuşması yapmasından sonra HÜDA PAR Genel Başkan yardımcısı Şeyhmus Tanrıkulu, söz aldı ve adalet, maneviyat ve ekonomiden bahsetti.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın