06 Aralık 2022 Salı

İHANET VE HADSİZLİKTİR

Bingöl Barosu'nun da aralarında bulunduğu 12 il barosunun ortak açıklamasını kınayan Bingöl Şehit Aileleri Gazileri ve İnsan Hakları (BİŞHAK) Derneği Başkanı Vahap Baysal; Bingöl Barosun da aralarında bulunduğu 12 il Barosunun ortak açıklama yaparak Pençe-Kılıç Harekatının durdurulmasını istemeleri en hafif tabirle gaflettir, ihanettir ve hadsizliktir.

22 KASIM 2022 SALI 10:15
0
620
0
AA aa
İHANET VE HADSİZLİKTİR

Bingöl Barosu'nun da aralarında bulunduğu 12 il barosunun ortak açıklamasını kınayan Bingöl Şehit Aileleri Gazileri ve İnsan Hakları (BİŞHAK) Derneği Başkanı Vahap Baysal, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

“Bingöl Barosun da aralarında bulunduğu 12 il Barosunun ortak açıklama yaparak Pençe-Kılıç Harekatının durdurulmasını istemeleri en hafif tabirle gaflettir, ihanettir ve hadsizliktir. 
Ülkemizin birliğine, milletimizin canına, yavrularımızın istiklaline kasteden, çocuk kadın demeden alçakça saldıran hainlere karşı sessiz kalan bu baroların kalkıp Türk Silahlı Kuvvetlerimizi eleştirmeleri en hafif tabirle devletimize, milletimize, milletimizin değerlerine ihanettir. 
Bu bildiriyi yayınlayan Baroları ve temsil ettikleri zihniyeti kınıyorum. 
Bu bildiri gösteriyor ki, bu barolar terör örgütlerine hizmet etmekte, onların değirmenine su taşımaktadır. Bu terör destekçisi Baroların 
Güvenlik güçlerimizin Operasyonları  durdurmaya davet etmeleri terörü savunmak,teröristin yanında olmaktır. Terörün yanında, teröristin safında yer alanlar bizim karşımızdadır, milletimizin karşısındadır. 
Terörden yana duruş göstererek bu hadsiz açıklamaları yapanlar elbette hukuk önünde hesap vermelidirler . 

Bingöl Şehit Aileleri Gazileri Derneği olarak ( BİŞHAK ) dün olduğu gibi, bugün de, yarın da kahraman Mehmetçiklerimizin bu haklı mücadelesinin yanındayız, destekliyoruz, desteklemeye devam edeceğiz.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın