04 Haziran 2023 Pazar

KAYA, İLÇE BAŞKANI OLDU

Aydın Kalabalık'ın istifasının ardından yapılan görüşmeler sonucu AK Parti Ankara Genel Merkezine çağırılan Halil Kaya, mülakatın ardından yeni Genç İlçe Başkanı olarak atandı.

31 MAYIS 2022 SALI 17:20
1
1857
0
AA aa
KAYA, İLÇE BAŞKANI OLDU

Uzun zamandır vekâleten yürütülen AK Parti Genç ilçe başkanı kim olacak sorusu bugün cevabını buldu ve AK Parti'nin yeni Genç ilçe başkanı belli oldu.

Genç ilçe kamuoyunda yapılan değerlendirmeler sonucu isminde karar kılınan ve tek aday olarak genel merkeze çağrılan Halil Kaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir öncülüğünde kurulan heyet gözetiminde mülakata girdi.

Yapılan değerlendirmeler sonucu genel merkezinde kararıyla Halil Kaya AK Parti Genç İlçe Başkanlığına getirilirken, mazbatasını ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'den aldı.

Haber : Sinan ATAN 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın