25 Temmuz 2024 Perşembe

KONU YANLIŞ YERE ÇEKİLDİ!

Gözütok Muhtarı Buketçi: 'Sayın Kaymakamımız da iyi niyet ve samimiyetiyle her köye koşmaya, talepleri karşılamaya, davetlere icabet etmeye gayret gösteriyor. Bir usul hatası düşünülebilir ama tamamen iyi niyetle gerçekleşen bir programdır.

06 TEMMUZ 2024 CUMARTESİ 11:10
1
857
0
AA aa
KONU YANLIŞ YERE ÇEKİLDİ!

Bingöl'ün Genç ilçesine bağlı Gözütok köyü Hoşek mezrasında, köy sakinlerinin kendi imkanlarıyla 100 metrelik bir sondaj çalışması sonucunda içme suyuna kavuşmaları dolayısıyla program düzenlendi. Programa Kaymakam Muhammet Güzel, İlçe Jandarma Komutan vekili Beyazıt Bestami Uyan, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Muhammet Deniz, İlçe Özel İdare Müdürü Muhittin Kaya ve İlçe Orman İşletme Şefi Çetin İnan katıldı.

Programın ‘usul hatası' bakımından eleştirisel olarak haberlere yansıması üzerine Gözütok Köyü Muhtarı Abdulselam Buketçi açıklamada bulundu.

KAMUDAN TALEBİMİZ OLMADI! YANLIŞ ANLAŞILMA OLSUN İSTEMİYORUZ

Sondaj çalışmasına dair kamudan herhangi bir taleplerinin olmadığını, kendi imkanlarıyla bu suyu çıkardıklarını ifade eden Muhtar Buketçi:

“Kendimiz çalışmayı yapıp suyu çıkardık. Bu vesileyle de Sayın Kaymakamımızı köyümüze davet ettik. Kendisi de tamamen iyi niyet ve samimiyetiyle davetimize icabet etti, kaynakların sınırlı olduğu bu dönemde böylesi bir hizmeti kendi imkanlarımızla kazandırmış olmamızdan da gurur duydu, teşekkür etti. Bu vesileyle köyümüzün ihtiyaçları hususunda da istişarelerimiz oldu. Kendisi de imkanlar dahilinde tüm köylerin sıkıntılarını çözme gayretinde olduğunu belirtti. Malumunuz kaynaklar sınırlı, talepler sınırsızdır. Bölgemizde herkesin birtakım beklentileri vardır, olacaktır da. Sayın Kaymakamımız da iyi niyet ve samimiyetiyle her köye koşmaya, talepleri karşılamaya, davetlere icabet etmeye gayret gösteriyor. Bir usul hatası düşünülebilir ama tamamen iyi niyetle gerçekleşen bir programdır. Konunun özeti budur. Bu hususta yanlış anlaşılmaların düzeltilmesini istiyorum” dedi.

HABER:SİNAN ATAN

 

ÖNCEKİ HABER

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
24.07.2024
16:47
BİNGÖL`DE BIÇAKLI DEHŞET: 2 ÖLÜ 7 YARALI
BİNGÖL'DE BIÇAKLI DEHŞET: 2 ÖLÜ 7 YARALI
Bingöl'de madde bağımlısı olduğu belirtilen Emircan Z. adlı şahıs, dehşet saçtı. Önüne gelene sataşıp bıçakla saldıran şahıs, 9 kişiyi yaraladı. 2 kişi hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
24.07.2024
14:11
BİNGÖL.DE BIÇAKLI SALDIRI ÇOK SAYIDA YARALI VAR
BİNGÖL.DE BIÇAKLI SALDIRI ÇOK SAYIDA YARALI VAR
Bingöl'ün Yenişehir Mahallesi'nde bir grup tarafından gerçekleştirilen bıçakla saldırıda 10 kişi yaralandı. Yaralılar, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Bingöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
22.07.2024
14:38
SORUMSUZLUĞUN BÖYLESİ!
SORUMSUZLUĞUN BÖYLESİ!
Genç İlçesi Kültür Mahallesi'nde kapağı açık haldeki elektrik panosu tehlike saçarken, Tedaş yetkililerinin önlem almaması ise vatandaşların tepkisine neden oluyor.
22.07.2024
14:03
GENÇ, KAVRULACAK!
GENÇ, KAVRULACAK!
Genç ilçesinde hafta içi itibari ile sıcaklıklar artacak, termometreler 42 dereceyi gösterecek. Uzmanlar, kavurucu sıcaklar için dikkatli olunması tavsiyesinde bulunuyor.
22.07.2024
12:49
MİLLET KAFESİ HİZMETE AÇILDI
MİLLET KAFESİ HİZMETE AÇILDI
Genç Belediyesi tarafındanMillet bahçesinde açılan Millet Kafesi, özellikle aileler tarafından yoğun ilgi görüyor.
22.07.2024
11:14
GARAJ MAĞDURİYETİ DEVAM EDİYOR
GARAJ MAĞDURİYETİ DEVAM EDİYOR
İlçelere hizmet veren garajın satılması yeni yapılan ilçe garajının ise şehir merkezine uzak olması ve ulaşımda yaşanan sıkıntılar nedeniyle seyyar olarak sokak aralarında hizmet veren Genç - Bingöl minibüsçüleri, hem kendilerinin hem de vatandaşın mağdur olduğunu ifade etti.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın