25 Haziran 2024 Salı

KÖSE; 'KARDEŞİNİZE SAHİP ÇIKIN'

MHP, Servi'de coşkulu bir katılımla SKM açılışı gerçekleştirdi. Açılışta konuşan MHP Bingöl Milletvekili Adayı Doç. Dr. Muhammed Köse, 'Bingöl'de MHP olarak 2. Milletvekili çıkarmaya doğru gidiyoruz. Kıymetli Sivanlılar, abilerim, kardeşlerim gelin bir olun bu kardeşinize sahip çıkın' diye konuştu.

28 NİSAN 2023 CUMA 19:06
4
1777
1
AA aa
KÖSE; `KARDEŞİNİZE SAHİP ÇIKIN`

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları ve beraberindeki ki heyet Servi'de, Sivanlıların coşkulu ve heyecanlı katılımı ile Seçmen Koordinasyon Merkezinin açılışını yaptı. Açılışta coşkulu kalabalığa seslenen MHP Bingöl İl Başkanı Osman Baran 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlere doğru gidilen süreçte birlik ve beraberlik mesajı verirken, Milletvekili Adayı Metin Keskin ve Ekrem Çiftçi Bingöl'ün ve Gencin öz evlatları olduklarını, seçimde kendilerine ve Sivanlıların evladı olan Milletvekili adayları Doç. Dr. Muhammed Köse'ye sahip çıkmalarını istedi.

"14 MAYIS SEÇİMLERİ CUMHUR'UN ZAFERİ İLE SONUÇLANACAK"

Kendi köyünde böylesi bir coşku ve heyecanla karşılaşmaları nedeniyle çok mutlu olduğunu ifade eden MHP Bingöl Milletvekili Adayı Doç. Dr. Muhammed Köse, "Cumhur ittifakının son 5 yılda ülkemize ve milletimize sağladığı kazanımları, ülkemizde ve dış dünyada meydana gelen gelişmeleri, batılı devletlerin ülkemizde sahnelemeye çalıştıkları oyunlar ve neden Cumhurittifakını hedeflerine aldıkları, 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin önemi üzerinde durarak partilerine ve kendilerine sahip çıkılmasını istedi. Söz konusu konuşmasında Köse, devletin ve milletin âli menfaatleri için mücadele eden Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayip Erdoğan ile MHP lideri Devlet Bahçeli'yi indirmek için plan yapan başta ABD ve Avrupalı devletler ile içerideki işbirlikçilerine, basiret ve feraset sahibi Anadolu insanının müsaade etmeyeceğine inandığını, Türk Milletinin 14 Mayıs'ta sandıkta Cumhur İttifakına vereceği güçlü destekle bunlara tokat gibi cevap vereceğini söyledi. Köse, muhalefetin Suriye'de Kuzey Irak'ta ne işimiz var söylemine sert cevap vererek; madem anlamadınız size bir daha açıklayalım: Suriye'de Kuzey Irak'ta ne işimiz var diyen gafiller, sizler sıcacık yataklarınızda rahat uyuyasınız diye, güven ve huzur içinde yaşayasınız diye, benim Servili kardeşlerim bağına, bahçesine korkmadan gidebilsin diye, Servili kardeşlerim can korkusu olmadan gecenin bir saatinde güven ve huzur içinde seyahat edebilsin diye, Sivan bölgesindeki maden yatakları işletmeye açılsın ve bölgenin istihdam sorunu çözülsün diye varlar dedi. Köse, muhalefetin ülkenin kalkınması, refahı, huzuru ve istihdamı konularında bir dertlerinin olmadığını, tek hedeflerinin alçakça iftirayla diktatör diye tanımladıkları Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan'ı indirmek olduğunu, bunlara ABD ve Avrupalı Devletlerin yardım ettiğini, bu kirli tezgahların, çirkin yakıştırmaların geçmişte Irak'ta Saddam, Libya'da Kaddafi ve Suriye'de Esed için yapıldığını altını çizerek, bu ülkelerin halklarına özgürlük ve demokrasi getireceğiz diyen haçlı zihniyetinin bu ülkeleri bataklığa sokup onların zenginliklerine çöktüğünü şimdi de hedeflerine Türkiye'yi koyduklarını belirtti. Köse, Rabbim sizlerin dua ve desteklerinizle bunlara fırsat vermesin, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozsun ve seçim Cumhurun zaferiyle neticelensin dedi.

"KARDEŞİNİZE SAHİP ÇIKIN"

Baba ocağı köyünde hemşerilerinden destek isteyen Doç. Dr. Köse; "Bingöl'de MHP olarak 2. Milletvekili çıkarmaya doğru gidiyoruz. Kıymetli Sivanlılar, abilerim, kardeşlerim gelin bir olun bu kardeşinize sahip çıkın, Allah'ın izni ve inayeti, sizlerin oyları ve desteğiyle MHP Bingöl'den meclise iki tane milletvekili göndersin diyerek destek talebinde bulundu. 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Misafir Kullanıcı (@Misafir_151)
29 Nisan 2023 Cumartesi 13:30
Bırak 2 yi biri alamazsınız. Kemalistlere gençten oy yok
Beğendim (1) Beğenmedim (1)Cevapla
25.06.2024
11:31
BİNGÖL` DE KBRN BİRİMİ YENİDEN FAALİYETE ALINDI
BİNGÖL' DE KBRN BİRİMİ YENİDEN FAALİYETE ALINDI
Covid-19 nedeniyle KBRN biriminin kapatıldığını belirten Bingöl Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Samet Tatlı, '3 yıldan bu yana kapalı olan önemli bir birimimizi tekrardan faaliyete aldık. Bu ve buna benzer özellikli birimleri hastanemize kazandırmak için çalışmaya devam edeceğiz' dedi.
25.06.2024
11:02
ERAY BEKTAŞ TUZLU BELEDİYESİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU
ERAY BEKTAŞ TUZLU BELEDİYESİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ OLDU
Bektaş'ın yeni görevi, özellikle İstanbul'daki Bingöllüler tarafından memnuniyetle karşılandı.
25.06.2024
10:48
BİNGÖL`DE SU KAYNAGI  ÇOK AMA ....
BİNGÖL'DE SU KAYNAGI ÇOK AMA ....
Bölgede tarım alanı (dekar) başına düşen kullanılabilir su potansiyelinin en yüksek ilinin Bingöl olduğu vurgulanan DAP raporunda, kaynakların etkin bir şekilde kullanılamamasının üç temel sebebi ise şöyle sıralandı;
25.06.2024
10:36
HAK SAHİPLİGİNDE BİR GÜNLÜK EK BAŞVURU  İMKANI
HAK SAHİPLİGİNDE BİR GÜNLÜK EK BAŞVURU İMKANI
Bir günlük ek başvuru olanağı sunulduğunu duyuran AFAD Bingöl İl Müdürlüğü, depremden dolayı daha önce hak sahipliğine başvurmamış olan afetzedeler bu ek sürede hak sahipliği başvurusunda bulunabileceklerini bildirdi.
24.06.2024
21:47
BOZKURT, DAİRE BAŞKANI OLDU
BOZKURT, DAİRE BAŞKANI OLDU
Hemşehrimiz Hakan Bozkurt, Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atandı.
23.06.2024
11:25
BİNGÖL`DE KANUN DEĞİL BİREYİN KEYFİ AGIR BASIYOR
BİNGÖL'DE KANUN DEĞİL BİREYİN KEYFİ AGIR BASIYOR
Gece yarısı korna sesiyle memleketi ayağa kaldıran düğün konvoyları yasaklandı ancak yasağa uyan yok!
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın