KÖY YOLLARINDA ÇİLE BİTİYOR

Genç ilçesine bağlı, Bayırlı, Yağızca ve Kepçeli grup köy yollarında 1. kat asfalt çalışmaları başladı. Başlatılan çalışma ile köy yollarında uzun yıllardır yaşanan mağduriyetler giderilecek.

01 AĞUSTOS 2022 PAZARTESİ 09:40
0
1263
0
AA aa
KÖY YOLLARINDA ÇİLE BİTİYOR

Köylülerin uzun yıllardır hasretle beklediği yol yapım çalışmaları nihayet yapılıyor. Yıllardır bozuk yollardan dolayı büyük mağduriyetler yaşayan köylüler, Genç Kaymakamlığı ve İl Özel İdaresinin yürüttüğü çalışmalar ile asfalt yola kavuşmanın heyecanını yaşıyor. 

 

Çalışmalar kapsamında Genç ilçesine bağlı Bayırlı, Yağızca ve Kepçeli grup köy yollarında asfaltlama işlemlerinin devam ettiği bildirildi. 

“KAPTANOĞLU VE ÜÇGÜÇ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ” 

Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu beraberinde, Bingöl İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Enes Üçgül beraber yapımı hızla devam yollar hakkında yetkililerden bilgi alarak işlerinde kolaylıklar dilerken, yol çalışmalarının aralıksız bir şekilde devam ettiğini belirten İl Özel İdare Genel Sekreteri Enes Üçgül, sezon bitmeden birçok köy yolunun tamamlanacağını söyledi.

 

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın