04 Haziran 2023 Pazar

KUPA BEYİ MEVLANA

Genç Mevlana Ortaokulu, son yıllarda elde ettiği sportif başarılarına bir yenisini daha ekledi. Son olarak Bingöl'de düzenlenen cimnastik şampiyonasına da damga vuran Mevlana Ortaokulu, 4 ayrı kategoride Bingöl şampiyonu olarak Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

18 MAYIS 2023 PERŞEMBE 19:12
1
843
0
AA aa
KUPA BEYİ MEVLANA

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Yakub Gelen'in göreve başlamasıyla sportif anlamda birçok başarıya imza atan ve şampiyonluklar kazanan Genç Mevlana Ortaokulu, kupa kazanmaya doymuyor. Son olarak Bingöl'de düzenlenen cimnastik şampiyonasına katılan sporcularımız, Küçük Erkekler, Küçük Kızlar, Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar alanında da birinciliği kimseye bırakmadı ve birçok dalda olduğu gibi cimnastik branşında da şampiyon olarak göğsümüzü bir kez daha kabarttı. 

Mevlana Ortaokulu öğrencileri kazandıkları şampiyonlukla 06-08 Haziran tarihleri arasında Bolu ilinde düzenlenecek Türkiye şampiyonasında Bingöl'ü temsil edecek. 

Turnuva sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Yakub Gelen, “Yaşadığımız şampiyonluk nedeniyle çok mutlu ve gururluyuz. İlçemize bir kupa daha kazandırdık. Tabi bu kupaları kazanmamızda büyük emekleri olan Genç İlçe Kaymakamımız Yusuf Kaptanoğlu başta olmak üzere, Genç ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Okul Müdürümüz Zülküf Zengin'e ve üzerimizde emekleri büyük olan Genç İlçe Spor Müdürümüz Engin Dağ ve ekibine de ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah ilçemize kupa kazandırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın