26 Mayıs 2024 Pazar

KUPA BEYİ MEVLANA

Genç Mevlana Ortaokulu, son yıllarda elde ettiği sportif başarılarına bir yenisini daha ekledi. Son olarak Bingöl'de düzenlenen cimnastik şampiyonasına da damga vuran Mevlana Ortaokulu, 4 ayrı kategoride Bingöl şampiyonu olarak Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

18 MAYIS 2023 PERŞEMBE 19:12
1
1538
0
AA aa
KUPA BEYİ MEVLANA

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Yakub Gelen'in göreve başlamasıyla sportif anlamda birçok başarıya imza atan ve şampiyonluklar kazanan Genç Mevlana Ortaokulu, kupa kazanmaya doymuyor. Son olarak Bingöl'de düzenlenen cimnastik şampiyonasına katılan sporcularımız, Küçük Erkekler, Küçük Kızlar, Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar alanında da birinciliği kimseye bırakmadı ve birçok dalda olduğu gibi cimnastik branşında da şampiyon olarak göğsümüzü bir kez daha kabarttı. 

Mevlana Ortaokulu öğrencileri kazandıkları şampiyonlukla 06-08 Haziran tarihleri arasında Bolu ilinde düzenlenecek Türkiye şampiyonasında Bingöl'ü temsil edecek. 

Turnuva sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Yakub Gelen, “Yaşadığımız şampiyonluk nedeniyle çok mutlu ve gururluyuz. İlçemize bir kupa daha kazandırdık. Tabi bu kupaları kazanmamızda büyük emekleri olan Genç İlçe Kaymakamımız Yusuf Kaptanoğlu başta olmak üzere, Genç ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Okul Müdürümüz Zülküf Zengin'e ve üzerimizde emekleri büyük olan Genç İlçe Spor Müdürümüz Engin Dağ ve ekibine de ayrıca şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah ilçemize kupa kazandırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HABER:SİNAN ATAN

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
24.05.2024
19:13
OMAY `SİLAHLI KORUMA YOKTU, BİZDE DE SİLAH YOKTU
OMAY 'SİLAHLI KORUMA YOKTU, BİZDE DE SİLAH YOKTU
33 askerin şehit edildiği olayda gazi olan Erkan Omay: 'O gün de Kurban Bayramı'na yakın bir gündü. Kurbanın çocukları olarak tarihe geçtik. Ben ülkemle ve vatanımla gurur duyuyorum. Bugün bir savaş, çatışma olsa her daim giderim. Biz dün askerdik, bugün askeriz, yarın da askeriz'
24.05.2024
18:21
BİNGÖL`ÜN TRAFİK SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
BİNGÖL'ÜN TRAFİK SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
İl Trafik Komisyonu Bingöl Valisi Ahmet Hamdi Usta başkanlığında toplandı. Alt komisyon kurulması kararının alındığı toplantıda, aktarılan görüşlerin bu komisyon tarafından tespiti ve üretilen çözümlerinin İl Trafik Komisyonuna sunması ve bu doğrultuda kesin kararın alınması kararlaştırıldı.
23.05.2024
17:16
BOZGAN`A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
BOZGAN'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
Genç Devlet Hastanesine başhekim olarak resmi ataması yapılan Dr. Burak Bozgan'a Kaymakam Muhammet Güzel ve İl Sağlık Müdürü Veysel Tosun tarafından hayırlı olsun ziyareti yapıldı.
23.05.2024
16:02
BAYLAS, GÖREVİ DEVRALDI
BAYLAS, GÖREVİ DEVRALDI
Önceki dönem Sağlık Müdürü Burak Bozgan'ın başhekim olarak atanmasının ardından Genç İlçe Sağlık Müdürlüğü görevineBingöl Ambulans Servisi Başhekimi Burak Caner Baylas atandı.Baylas, göreve başladı.
23.05.2024
13:41
MİL-DİYANET SEN`DEN ÇAĞRI!
MİL-DİYANET SEN'DEN ÇAĞRI!
Mil-Diyanet Sen Genç İlçe Başkanı Hasan Buketçi, manevi tahribata ve aileye yönelik tehditlerin giderek arttığını belirterek, aralarında LGBT derneklerinin kapatılmasının ve TikTok'un kontrol altına alınmasının da bulunduğu bir dizi önlemlerin alınması için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulundu.
23.05.2024
13:40
MİL-DİYANET SEN`DEN ÇAĞRI
MİL-DİYANET SEN'DEN ÇAĞRI
Mil-Diyanet Sen Genç İlçe Başkanı Hasan Buketçi, manevi tahribata ve aileye yönelik tehditlerin giderek arttığını belirterek, aralarında LGBT derneklerinin kapatılmasının ve TikTok'un kontrol altına alınmasının da bulunduğu bir dizi önlemlerin alınması için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrıda bulundu.
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın