MURAT NEHRİNDE KAYBOLDU

Genç İlçesinde Murat Nehrine giren bir çocuğu kurtarmak için suya atlayan Aydın Tutkal, suyun akıntısına kapılarak kayboldu. Tutkal'ı arama çalışmaları devam ediyor.

24 TEMMUZ 2022 PAZAR 18:18
0
1955
0
AA aa
MURAT NEHRİNDE KAYBOLDU

Edinilen bilgiye göre Murat Nehri civarına aileleri ile pikniğe giden Aydın Tutkal ve arkadaşı Mücahit Keser piknik yapan başka bir ailenin çocuğunun suya girdiğini gördü. Çocuğun bir süre gözden kaybolmasıyla Tutkal ve Keser suya atlayarak çocuğu kurtarmaya çalıştı. İkilinin mücadelesiyle çocuk sudan çıkarıldı. Suyun akıntısı ile yorulan iki arkadaştan Tutkal akıntıya kapılarak gözden kaybolurken, Keser ise dalgalara rağmen kenara gelmeyi başardı.

Olay yerine çağrılan ambulansla Bingöl Devlet Hastanesine kaldırılan Keser'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, AFAD, İHH ve Jandarma arama kurtarma ekipleri Tutkal için arama kurtarma çalışması başlattı.

YORUM YAZIN
Profiliniz ziyaretci statüsünde görünüyor. Yorumlarınız aşağıdaki isimle yayınlanacaktır
Değiştir
Dilerseniz web sitemize üye olarak daha özgün bir profil oluşturabilir ve yorumlarınızı hesabınızdan takip edebilirsiniz
Yapacağınız yorumların şiddet ve hakaret içermemesine lütfen dikkat edin. Aksi taktirde yorumlarınız onaylanmayacaktır. Gönder
Haberler, Fotoğraf Galerisi, Video Galerisi, Köşe Yazıları ve daha fazlası için arama yapın